Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tanuljak meg gitáron? 12/L

Mit tanuljak meg gitáron? 12/L

Figyelt kérdés
nagyon kezdő vagyok, nemrég kaptam gitárt :) még csak a kis kece lányomot tudom, mert akármit próbálok eljátszani, nekem sosincs olyan hangja :/ tudnátok tippeket adni? :)
2013. nov. 25. 19:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia, én is 12/l vagyok, és 4 éve gitározom. Ha tényleg akarsz, akkor iratkozz be zenesuliba, ha meg magadtól akarsz, akkor meg interneten tudsz akordokat tanulni. Ha klasszikus akarsz, akk nézz kottákat neten, de előbb tanulj megkottát olvasni. Ha meg akardos pl pop zenét akarsz játszani, akk tanuld meg elsőnek a One Direction One Thinget. Ez nagyon egyszerű. Remélem hogy segítettem. :D ha vala i van akk írj privit!
2013. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden ami szép volt, Szerelemről szó sem volt, Year without rain
2013. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon könnyű szám,(lehet nem tetszik,de gitár kezdéshez jó!).Blink 182-Dammit,jó szórakozást!
2013. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy sosincs olyan hangja? torz? Rezonál? Hamis?

Gyakorolj skálázást és akkord váltásokat kettesével illetve négyesével. A neten keress rá az alap akkordokra, tetszőlegesen párosítsd össze és azok váltását gyakorold eleinte sima négynegyedes pengetéssel. Tudom hogy unalmasabb, mint rögtön dalt játszani, de ezek nagyon fontosak, hogy ráálljon a kezed, szokja az ujjad, megtanuld precízen úgy lefogni a húrokat, hogy ne érjen hozzá másikhoz, úgy szorítsd le, hogy szépen kicsengjen.

2013. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy akusztikus gitárom van :)
2013. nov. 26. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!