Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mely dal szövegét írhattam át...

Mely dal szövegét írhattam át így kiskoromban? Külföldi sztem amúgy, és nem tudtam a szövegét, de beugrott a dallama, és költöttem rá valamit "Szól az a néma diri dongdiri dong! " Pasi előadó, ez a rész kicsit kiabálós volt.

Figyelt kérdés

Sláger rádión adták régen. Popos, kicsit ilyen felüdülős szám, de nem nyárias a hangulata, hanem ilyen light-os, családias hangulatú buli zenekarral szabadtéri színpadon. Nekem azt az érzést adja.


Amúgy a diridongos rész kábé így hangzott, de lehet az is, hogy inkább "diridamm diridamm"-ra hasonlít, úgy is gondolkozzanak légyszi, akik otthon vannak régi zenében; ez valami '90-es évek lesz. Igen, azt hiszem, inkább diridamm diridamm lesz, nem tudom, hogy ott szöveg volt-e, vagy konkrétan ez, de így hangzott. Most így elgondolkoztam, szerintem nagy eséllyel nem szöveg volt ott, hanem csak ez.


Előre is köszönöm a tippeket!



2013. nov. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajj de bosszant, tudom mire gondolsz, de a címet én sem tudom. De mostmár várom, hogy valaki megmondja. :D Azért agyalok. :D
2013. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem beugrott még valami:) Az után, amit odaírtam ("Szól az a néma diri-dongdiri dong! "), akkor nem valami két nagy dobütés jön, és utána valami ilyen rövid dolgot bekiált,hogy "I'm fine" megint "dum dum" dobbal, utána "I'm great!" ?:) Most ez ugrott be!:) Valami ilyesmi sztem van még benne:)


Sz'al akkor akik erre jártok, kérlek erre is koncentráljatok, így is próbáljatok rájönni:


"Szól az a néma diri-dappdiri damm! I'm right! daada I'm bad!"

Szerintem lesz még, akinek beugrik az első válaszolón kívül:)) Direkt írtam át ilyenre, mert így talán jobban lehet érzékeltetni, a "daada" két hirtelen egymás utáni erőteljes dobütés akar lenni; előtte direkt hagytam ki, mert így jobban lehet érzékeltetni, nem esik annyira szét, ha valaki erre koncentrál:) Eddig aki próbálkozott, köszi!:D

2013. nov. 29. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Mr. President-I give you my heart

http://www.youtube.com/watch?v=jBDZ8BTMEwY

2013. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Coco Jambot is ő énekli:D Na ,de ez nem az sajnos, nem pörög ennyire; nem partis, hanem egy laza buli, hát pl az Indiántánc Ákostól hasonlít egy laza-bulis számra, most jobb példát nem tudok mondani, de valami olyasmi, és hát esetleg hangulatilag meg olyasmi, mint a Metrótól a Kócos kisördögök. Szóval nem ezt keresem, de köszi az eddigi próbálkozásokat!
2013. nov. 29. 18:18
 5/6 anonim válasza:

Feladtad a leckét de szerintem sikerült megoldani a feladványt. Megérdemel egy mezei piros pontot! :D


https://www.youtube.com/watch?v=fh3LzG3Y2aY

2015. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezaz, nagyon köszönöm!! Zöld!!!!:D
2015. jún. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!