Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a zenei stílusom/ízlésem?

Dragonkalo kérdése:

Milyen a zenei stílusom/ízlésem?

Figyelt kérdés

Memphis May Fire,Of Mice and Men,Asking Alexandria,Limp Bizkit,Slipknot,Tankcsapda,Hoolywood Undead,Five Finger Death Punch,BMTH,Chelsea Grin,Lamb Of God,Mitonless In White,Attila,Whitechapel,Suicide Silence,Parkway Drive,In This Moment.


Ezek alapján hova soroljam magam,mert végső soron a többség nem rockzenét játszik ezek közül.

Koromat is megtippelnétek?



2013. nov. 30. 14:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
16 kb nem ? A stilusod változó :D inkább olyan punkrock féle...
2013. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Azért kérdezem,mert ha valaki megkérdezi,hogy pl. milyen zenét szeretsz,akkor nem fogom felsorolni ezeket xd.

Jah,és hogy öltözködjek ezek alapján?

Általában feketébe vagyok.

2013. nov. 30. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
első ránézésre jóféléket szeretsz:) Amúgy ne akarjá' már te se másoknak megfelelni; akiknek van eszünk, nem ez alapján minősítenek, +hogy mennyire elterjedt adott dolgot hallgatni, és ha a "menőket" hallgatod, akkor ha szeretnek, ha meg nem, akko esetleg lenéznek. So most ilyen szempontból ne számítson neked mások véleménye sztem! :)
2013. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Nem akarok megfelelni senkinek sem nyugi :D

Csak,hogy akkor megmondom milyet,és kész :)

2013. nov. 30. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig érdekel téged mások véleménye:D De ne hagyd ,hogy befolyásoljanak! Az a lényeg:D:D
2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló stílust hallgatok, bár egész más bandákat szeretek. Ha tőlem megkérdeznék annyit mondanék, h rock/metált hallgatok ilyen egyszerű :) Annyiban megértem a problémádat, h pl mikor valakinek ezt elmondom egyből azt hiszi, h bármilyen rock/metált szeretek pedig nagyon nem.. sőt a legtöbbet nem bírom.

Épp ezért a rocker jelzőt sem szeretem, mert nem vagyok olyan akinek mindegy csak szóljon a gitár meg üssék a dobot aztán egyből rázza a fejét (ezzel semmi baj nincs, ha valaki ilyen, pont azért írom mert szerintem ez az igazi rocker akit felturbóz a gitár stb.. )


Szerintem amúgy kb. 14-15 lehetsz, ezt leginkább a "hogyan kéne öltöznöm?" kérdésre alapozom :D

Én személy szerint annyira fölöslegesnek tartom ezt.

Persze, ha úgy érzed magad jobban öltözz úgy mint 1 rocker: Fekete cuccok, együtteses pólók, lánc az oldaladra, bakancs.

De szerintem ez már annyira idejétmúlt. Csomó bandát ismerek amibe a tagoknak még csak hosszú hajuk sincsen, persze nem látsz rajtuk rózsaszín meg V nyakú pólókat sem azért.

Nem kell nagyon extrémen öltöznöd. Ha felveszel egy fehér/fekete pólót egy farmert meg 1 sport/deszkáscipőt szerintem teljesen jó vagy. De még egyszer mondom, ha neked tetszik a rocker stílus akkor öltözz úgy nincs azzal se baj, de a legjobb ha azt hordod ami tetszik.

Mondjuk az nem derült ki, h fiú vagy lány vagy -e :D

Ha lány vagy akkor öltözhetsz nőiesen nyugodtan... Sokan vannak (köztük én is) akinek bejön nagyon, ha egy lány nőies, de mellette rockot / metalt hallgat :D

2013. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaa!:D A kérdésnek ezt a részét:"Ezek alapján hova soroljam magam," figyelembe sem vettem, így már értem a kérdést, és az előttem lévő valszeg meg is adta a választ:))
2013. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki :D

Egyébként 15 vagyok,és fiú :$

Bakancsot nem is akarok,de engem pl. feldob egy zene,ha van benne gitár/dob.Akkor valahogy máris érdekel :)

Persze nem vetem meg a többi zenét se,csak nem hallgatom.

2013. nov. 30. 21:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja,és valaki meg tudná válaszolni,hogy ehhez milyen haj társuljon,mert nem áll jól a hosszú,inkább az ilyen rövidebb.(de azért nem az a -1 milliméter :D)
2013. nov. 30. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem szólok bele az öltözködésedbe, de szerintem nem kéne teljesen azonosulni azzal amit hallgatsz. Úgy érte, ha Deadmau5-t hallgat valaki, attól még nem fog mindenhová egy nagy Deadmau5 fejjel járkálni. Öltözz feketén, ha akarsz, annyi elég. De ez csak az én véleményem.
2014. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!