Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem értem. Hogyan kell?

Nem értem. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!!!Nagyon szeretném megtanulni ezt gitáron,de nem látom tisztán hogy milyen akkordokat fog le,és hogy hogyan penget!!!!!Nem tudná valaki leírni részletesen?Tudom,hogy nagyon béna vagyok,hogy nem látom,de attól függetlenül nagyon szeretném eljátszani!!:) http://www.youtube.com/watch?v=TZbVNjc092g

2013. dec. 4. 19:43
 1/5 anonim válasza:
100%
2013. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"tudom,hogy nagyon béna vagyok,hogy nem látom"

nem vagy béna, szerintem senki nem látja a videón, mert kevés a fény. Egyébként a gitár nem fényszer, meg látszer, hanem hangszer, tehát ha ahelyett hogy látásból próbálnál játszani, megpróbálnád a füled használni inkább, talán többre jutnál :) Az előttem válaszoló által belinkelt akkordleírás nagyjából jó, csak a videóban F dúr helyett d-mollt játszik, és ha jól hallom az eredetiben is úgy van. Az, hogy most teljes kottát leírjunk, az elég nagy munka lenne, ha valakinek van rá ideje akkor hajrá, de így az akkordok alapján ha próbálkozol belejátszani az énekdallamot is ahogy a videón is csinálja, valószínűleg menni fog, csak próbálkozni kell. :)

2013. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,majd igyekszem! :)
2013. dec. 6. 18:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerül!!!!:(((Nincs ehhez hallásom...De nagyon szeretném eljátszani,kérlek írjátok le hogyan kell....:(
2013. dec. 22. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor játssz mást :D én szívesen segítenék, de utálok kottát leírni, eljátszani hamar el tudnám, ha meghallgatnám még párszor, (de nem is igazán tetszik), de mint írtam, nekem túl sok munka, hogy kottát írjak, utálok guitarpro-ba írni, mert nyűg, más kottázó programot meg nem tudok. Szóval bocsi
2013. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!