Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dal (link a leírásban)...

AironLady kérdése:

A dal (link a leírásban) miről szól?


2013. dec. 5. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos én erre a zenére más vidit láttam és azon jobban lehetett érteni de nagyjából arról szól h van egy ikerpár(Rin és Len) akiket elválasztanak egymástól. Rinből egy zsarnoki királynő lesz, Len pedig megkeresi Rint és a szolgálója lesz.Mindent megtesz h Rin boldog legyen ezért amikor Rin beleszeret abba a kék hajú hercegbe(Kaitoba), de Kaito más lányt szeret(Mikut) akkor Rin parancsára elmegy és megöli Mikut. Kaito és a fellázatt nép akik fölött Rin zsarnokoskodott(köztük Meikon is) összeállnak és elindulnak Rin palotájához. De Len h testvérét mentse Rin ruháit veszi fel így úgy néz ki mint Rin(mivel ikrek). Elküldte Rint h meneküljön és a lány helyett Őt fogták el és végül Őt fejezték le.(a videó szerint Rin ott volt a tömegben mikor Lent lefejezték és látta testvére halálát)


Kicsit szomorú,de egyben szép sztori.

2013. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. dec. 6. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tudom h ez Sevant of Evil -es, de ennél is ugyan az a sztori csak itt érthetőbb: [link]
2013. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!