Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megoldható analóg keverőn a...

Megoldható analóg keverőn a sávonkénti kikeverés zeneszerkesztésnél?

Figyelt kérdés
Olyan ember segítségére lenne szükségem, aki a stúdiózás témában jártas. Vettem egy Behringer Xenyx 1204Usb típusú analóg keverőt. Az lenne a kérdésem, meg -e oldható valahogy, hogy ha több sávot szúrok be külön - külön, akkor a keverőnél is legyenek azok külön - külön, hogy ki tudjam őket keverni és ha igen, akkor mi ennek a menete? Kell -e hozzá plusz kábel vagy valamilyen plusz eszköz? Csatlakoztattam a Pc-mhez a keverőm az Usb kábellel amit adtak hozzá, de de csak a Main Mix-nél szólnak a sávok, meg a zene is és az a baj, hogy egybe, nem külön - külön, így nemtudom kikeverni sem a sávot, sem a zenét rendesen. Cool Edit Pro szoftverrel próbáltam eddig.

2013. dec. 5. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
azt tudod csinálni, hogy sávonként veszed fel a zenét, majd a programban rakod egybe
2013. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!