Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zeneszámot keresek? Sürgős.

Zeneszámot keresek? Sürgős.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje már keresek egy zeneszámot, de eddig sajnos még nem találtam rá. Ez egy club zene, tehát nem nagyon énekelnek benne, viszont van egy-két rész a számban amikor egy nő valami ilyesmit énekel: 'delvie, delavi'. Kicsit régebbi szám lehet (1 évesre tippelem talán). Tudom nem sok információt adtam meg a számhoz, de kérlek segítsetek, ha bármi hasonló zenét tudtok, amiben szintén ilyesmit énekel egy nő és szórakozóhelyeken szoktán játszani akkor kérlek linkeljétek be! Nagyon szépen köszönöm!!



2013. dec. 6. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Még van benne valami olyasmi, hogy 'Uh baby, alala...'
2014. jan. 18. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy erre gondolsz, de blog27 - uh la la la.
2014. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valóban nem az, de köszönöm:)
2014. jan. 18. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Megint hallottam ma a Rise fm-en, valami olyasmi volt benne, hogy 'delbie, de a bie...' délután 3 óra fele hallottam ha valaki tudná..:)
2014. febr. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!