Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tervezi valaki hogy megy Nova...

Tervezi valaki hogy megy Nova Rock Fesztiválra 2014-ben?

Figyelt kérdés

Én tervezem, fesztiválozásban jártas vagyok, azonban Nován még soha nem voltam, a 2014-esre tervezem a lemenetelt, nemsokára meglesz a jegyem is, azonban egyelőre egyedül. Akikkel szoktam járni, azok számára sajnos túl drága, vagy nem lesznek itthon.


Ha valaki tervezi, hogy megy, és szintén hasonló cipőben jár, azzal nagyon szívesen felvenném a kapcsolatot, hiszen tudjuk, hogy egyedül nem olyan jó. :) És az új ismerősökre/barátokra mindig nyitott vagyok. :)



2013. dec. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én is hasonlóképpen vagyok vele :) tőlem Nickelsdorf csak 60km, de eddig még én sem találtam senkit, aki eljönne velem. ezért még jegyet sem rendeltem 17.L
2013. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*szóval, ha van kedved, írj privátot :)

előző voltam

2013. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi vagyunk páran, írjatok privátot!
2014. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is, én is. :) Nekem sincs kivel mennem, tőlem kb. 20 km.

20/L

2014. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!