Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted melyik "tinikedvenc"...

Szerinted melyik "tinikedvenc" előadó vagy zenekar érdemli meg leginkább a népszerűséget az alábbiak közül? Melyiknek kell szerinted a legtöbbet megdolgozni a sikerért?

Figyelt kérdés

One Direction, Justin Bieber, Tokio Hotel, Lady Gaga, Miley Cyrus



Csak szimplán foglalkoztat a kérdés, hiszen olyan előadókat emeltem ki, akikért sok fiatal odáig van. Kiváncsi vagyok a véleményekre :)



2013. dec. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy leginkább a Tokio Hotel. Azért is, mert a stílusuk egész más, mint a többi előadóművésznek, plusz több lemondást is kaphatnak, hogy hülye emok stb., de valamit nagyon jól csinálnak, mert sokan szeretik őket. Lehet nincs igazam, de az én meglátásom ez.
2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán én is még a Tokio Hotelt tartom közülük a legtűrhetőbbnek. Az legalább az elején megdolgozott a sikerért,és nagyjából eredeti, egyéni volt (az más kérdés, hogy milyen lett), a többiek pedig egyértelműen egy producer nagyon gondos, a piackutatásokat végletekig figyelembe vevő munkájának gyümölcsei, amit ők csinálnak, az szerintem még a legeslegelején sem szólt a zenéről, az egész lényege már akkor is csak a bevétel volt.
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt nem hittem volna, de én is a Tokio Hotelt mondanám.
2013. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Reacher01 válasza:
Én is a Tokio Hotelt mondanám,mivel nekik nem hullott a karjába egész Amerika mint pl. Justin Bieber esetében,csak mert "waa de helyes".Ők valójában megdolgoztak a sikerért.És ezt nem azért mondom mert szeretem őket...Sőt :)
2014. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pinky16 válasza:
Szerintem is a Tokio Hotel.
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!