Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FONTOS! Zöld kéz az rtelmes...

FONTOS! Zöld kéz az rtelmes válaszadóknak! Vas megye könyékiek! 1992-1993- (esetleg később) ban i koncerteket adó, rockbandák milyeneket ismertek? Játszották a lent írt számokat és rock stílusban.

Figyelt kérdés
Bár ebben az időben még nem volt internet elterjedve de azért remélem hallott valaki róla. Küzdened kell (részlet: sáros bakancsok hevernek amerre mész e folyosó szűk de a vége tágas és kész)vagy nem tudok itt élni (ilyen világban mikor megszülettem már másra vágytam..)meg ilyesmi dalok. Nem volt híres banda. Tudom, hogy hihetetlenül pici az esély, hogy valaki tudja ennek a 20 évvel ezelőtti bandának a nevét..de hátha szerencsém, lesz. Illetve nekem az is jó ha linkeltek egy olyan oldalt ahol kb 20 évvel ezelőtt játszó bandák listája van én meg rákeresek a játszott dalokra. fontos lenne ez nekem. zöld kéz annak aki válaszol.

2013. dec. 8. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-zpyfBG0vyA

Ezt találtam, de nem hallgattam végig, de ez elvileg kb. 20éves szám,rockos...:)

2013. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz. ment a zöld.. de nem ezt keresem.:/ Mindenesetre köszi a válaszod..:)
2013. dec. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!