Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi előadók szerinted...

Az alábbi előadók szerinted mennyire híresek egy 10-es skálán MANAPSÁG?

Figyelt kérdés

- Robbie Williams

- Richie Sambora

- Lady Gaga

- Tokio Hotel

- Mika

- Bon Jovi (zenekar, nem a hapek)

- Adan Lambert

- Freddie Mercury

- Justin Bieber

- One Direction

- Blondie

- No Thanx

- Billie Joe Armstrong


Csak összegyűjtöttem pár embert, akikről különböző dolgot hallottam (pl. csak Európában/Amerikában ismert, csak az énekes ismert, a banda nem, csak pár évig lesz/volt sztár, stb.)

Ki az, akiket szerintetek tinédzserek hallgatnak? (Itt úgy értem, hogy kizárólag.) Van köztük becsapós is.


És légy szíves úgy írjátok, hogy MA. Pl. oké, hogy Freddie Mercury népszerű, de ma hányna hallgatják vagy ismerik el, vagy ilyesmi.


2013. dec. 8. 20:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*hányan

És légyszi írjatok életkort is! Köszi.

2013. dec. 8. 21:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Robbie Williams-nek az Angel ,ami tetszett.a többit nem tudnom értékelni,mert hulladékok.
2013. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de szeretném, ha tényleg 10-es skála lenne, de minimum mindenkire reagálnátok.
2013. dec. 8. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol híres. Robbie Williams pl Europában nagyon felkapott, Amerikában sose szerették. Azt meg nem értem, a Feel pl miért lenne hulladék. Vagy a Sexed Up. Aztán BJ Armstrong mindenhol híres, mivel a GD mindenhol ismert. A tobbirol nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem őket. Oké, Lady Gagat ismerem, de egy számát nem hallottam még...
2013. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Saját környezetből úgy fogom értékelni, hogyha megkérdeznék 10 embert, abból mennyi ismerné (vagy mondjuk 100-at, és az osztva 10-el).

Robbie Williams: 6-7/10

Richie Sambora: ilyen néven 1-2/10, Bon Joviként... lejjebb láthatod.

Lady Gaga: 9/10

Tokio Hotel: 6/10

Mika: 6/10

Bon Jovi: 6/10 (sajnos, pedig én nagyon szeretem)

Adan Lambert: 2/10 (nem ismerem)

Freddie Mercury: 5/10 (ismét sajnos)

Justin Bieber: 10/10 (megint csak sajnos...)

One Direction: 9/10 (sajnos már megint)

Blondie: 3/10 (nem ismerem)

No Thanx: 1/10 (nem ismerem...)

Bilie Joe Armstrong: ilyen néven 3/10, Greenday-ként 7/10

2013. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az alapos választ! Igen, erre is kíváncsi voltam, hogy pl. zenekar nélkül felismerik-e az emberek Samborát. A Bon Jovit én is nagyon szeretem, de azt írod sajnos, pedig nem sokakat ítélsz náluk híresebbnek, csak Biebert meg Gagát, de véleményem szerint ők úgy fognak járni, mint a Tokio Hotel.


Előzőnek pedig igaza van, pl. Robbie Williams valóban Európában sikeresebb. De én saját szemszögedből gondoltam.

2013. dec. 8. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Akiket ismerem azokat véleményezem. :)

Robbie Williams 10/5 kb. már pár éve kiment a divatból úgymond szerintem, de nagyon jó hangja van azt meg kell hagyni. :DD

Lady Gaga 10/8-9 Ő főleg tinédzserek körében népszerű. 3-4 éve volt az, amikor igazán népszerű volt. Persze nem azt mondom, hogy most nem szeretik hihetetlenül sokan, csak akkoriban elég menő volt Gaga. Neki is jó hangja van, van egyénisége, de szerintem néha túlzásba viszi.

Tokio Hotel 10/5 A hűséges rajongók még hallgathatják ugyan, de már eléggé elfelejtődött ez a banda szerintem. Sokat nem tudok rólak, sose szerettek őket.

Mika 10/6 A legjobb száma a Happy Ending egyértelműen , legalább én így gondolom. :)

Adam Lambert 10/7 Ő is pár éve volt nagyon népszerű, mára ő is kicsit elfelejtődött. Tetszik, hogy felvállalja, hogy meleg egy egész világ előtt. A hangja is rendben van, bár én nem szeretem a zenéit. Őt is tinédzserek hallgatják csak.

Freddie Mercury 10/7-8 Hát őt nem felejtették el az emberek, az biztos. Hihetetlen jó hangja van.

Justin Bieber 10/10 Elég népszerű mostanában a lányok körében, sőt a fiúk körében is, főleg az ilyen swag meg páwa körökben.:D:D Nem értem mi értelme van lemelegezni őt, még ha az is lenne miért lenne attól rosszabb ember?

Amúgy szerintem az akusztikus számai még egész jók. A többi nem stílusom. (ő is tinédzserek körében népszerű)

One direction 10/10 Ez a banda a legnépszerűbb most a tinilányok körében. Nem mondom, hogy rosszak, de annyira nem is jók véleményem szerint. Egy nagyon jó számuk van: Story of my life.

No thanx 10/2 Nem hiszem hogy bárki is hallgatná már őket. Régebben tinik körében voltak népszerűek.


16/L

2013. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én amúgy nem szeretem adam lambertet, 1-2 jó dala van, de akikrpl tudom, hogy szeretik, azok nem tinik. de nem vitatkozom, csak mondom. Köszi neked is!
2013. dec. 9. 00:08
 9/12 A kérdező kommentje:

Amúgy azért érdekel, mert pl. a One Directon feldolgozta a Blondie számát, a One way Or Anothert, ami nagyon jó (mármint az eredeti), de kétlem, hogy ezt bármelyik tini tudná. Én nagyon szeretem a Bon Jovit, és sokan dicsérik a gitárost, Richie Samborát, de ha így külön hangzik el a neve, nem annyian tudják, hogy kiről van szó. A Bon Jovi azért került bele, mert összekeverik a bandát az énekessel. Robbie Williams azért, mert csak Európában népszerű. A Tokio Hotel és a No Thanx azért, mert régen döbbenet, hogy milyen népszerűek voltak, ma meg azt sem tudom, mi van velük. Jó, a No Thanx sosem volt akkora, csak akartam bele magyart is. Justin Bieber, Lady Gaga, One Direction, ők amolyan ellensúlyozásként, meg érdekel, hogy még tart-e a láz. Freddie Mercury csak azért került bele, mert jó. :D Mika azért, mert egy cikkben azt olvastam, hogy az "eljelentéktelenedeő" jelzőt használták vele szemben, és való igaz, hogy az első lemeze sokkal híresebb volt a többinél, de én ezzel akkor sem értek egyet. Billie Joe-n meglepődtem, hogy szerintetek nem híres a Green Day nélkül, de úgy tűnik, mégis beletrafáltam.


De ez a komment ne befolyásolja a későbbi válaszolókat!

2013. dec. 9. 00:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez az én saját véleményem,nem kérdeztem róla senkit:)1

Robbie: 10/9

Sambora: 10/3

Gaga: 10/9

Tokio hotel: 10/5 (ismerem,mert akkor voltak ismertek amikor még az én korosztályom hallgatta)

Mika: 10/9 szeretem.

Bon Jovi: 10/9

Adam Lambert: 10/8

Freddie Mercury: 10/9

Justin Bieber: 10/9 tudom ki,de nem hallottam még a zenéit. a véleményeket látva nem is bánom:)

One Direction: 10/9 ismerem,de kifejezetten nem szeretem.

Blondie: 10/10 mert szeretem!

No Thanx: 10/5 ugyan az a helyzet mint a tokio hotellel. ha megerőltetném magam még szöveget is tudnék,de így hirtelen nem:) őket szerettem - tini voltam... :D

BJ Amstrong: 10/3

2013. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!