Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki tanult vagy tanul tecktoni...

Aki tanult vagy tanul tecktonikozni, honnan tanultatok? Van valami oktató videó amit le le lehet tölteni ( pl torrenten)? Mert youtube-on néztem de nem az igazi, de jo lenne ilyen oktató videó még hardstyle-ban és drum and bass-ben is

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 20:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én tecktonikozom, és Dnb-t is nyomom profi szinten.

Hát én ugymond az "utcáról" tanultam, elsőnek mikor kipróbáltam, vagy szembesültem a tecktonikkal az úgyvolt, hogy Discoban voltunk, és volt ott egycsaj,aki tecktonik-ozott,és eltanultam tőle.

Videó ezer meg ezer vanfent a youtube-on, amikben lassan csinálják a mozdulatokat, annyi az egész, hogy beírod a keresőbe hogy:

tecktonik dance tutorial/ Hardstyle dance tutorrial/ dnb dance tutorial.

Egyébként most kezdel még táncolni, vagy azért valamit már tudsz?:D

2009. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már tudok, máramennyire youtuberol és egyéb helyekről már tanultam, most haver is adott egy vidit, de nagy részét már tudom viszont van ami tul bonyorult x)(tck), a hardstyle az megy, csak tökéletesíteni akarom, a drumot meg majd csak most akarom elkezdeni rem nem nehéz:D
2009. nov. 24. 16:07
 3/4 anonim válasza:

nah az jó=)

gyakorolni kell, és szuperül fog menni.


hát.. a drum..uhh.. nagyonfárasztó... nagyon izzasztó, de eszméletlen jó:D

2009. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tekctonikhoz ird be a youtube-ba h: How to Tecktonik/1/2/3

wagy: www.kingsteck.mlap.hu és ott a tánc oktato vidiknél :D

2010. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!