Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiús, trendi zenéket keresek....

Fiús, trendi zenéket keresek. Olyanokat, amiket a mai tizenéves srácok hallgatnak. Írnátok párat?

Figyelt kérdés
De megelégszem azokkal is, amiket most hallgatnak a középiskolások, nem kell konkrétan fiús zenének lennie :)
2013. dec. 12. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút személy- és stílusfüggő, nem tudod lebontani így.


Népszerű számokat könnyen láthatod pl. a Youtube-on, amiknek pl. szerintem a nagyon nagy része hulladék.

2013. dec. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek nagyon igaza van. Jópár barátom/ismerősöm és én is rockpaárti vagyok, vannak olyan hasonló korú ismerőseim is, akik jazz vagy klasszikus zenét hallgatnak, de a többség bármi hulladékot meghallgat, ha éppen divatos. Nem szeretnék senkit sem megbánatni, de nagyon gyakran azt veszem észre, hogy általában az értelmesebbeknek van valamilyen egyéni ízlése, legyen az bármilyen zenei stílus, és a hm... szellemileg kevésbé fényes emberek pedig bármit meghallgatnak, ha kellően menő és divatos. 17/f
2013. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor írjatok valamit, amit ti hallgattok :) Már, ha belepasszoltok a feltételekbe.
2013. dec. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!