Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudom, már páran felrakták...

Tudom, már páran felrakták ezt a kérdést, de én is beálltam az amatőr rapperek sorába, így érdekelne, hogy mit gondoltok az eddig elkészült két számomról?

Figyelt kérdés
A csatornámon megtaláljátok őket. http://www.youtube.com/channel/UCSCq2qBqKvCrcorZcewG20A? Feature=watch

2013. dec. 12. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátom!

Belőled egyszer még nagy rapper lesz :)

A szöveg összhangba, válogatott szavak, semmi káromkodás, át érezhető, illik az alapra! Tetszik!

2013. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, a szövegnek van értelme, a rímek jók. Nekem egy kicsit C.O.D. utánzatnak tűnik, gondolom nem akarod utánozni, de nekem ők jutnak eszembe, a hangsújozásodról, a szöveg tartalmáról... Egyébként szerintem gyakorold hogy szépen tudd elrappelni, meg a levegővételekre is figyelj. Én is gondoltam rá hogy belevágok a rapszakmába lánylétemre, de ha meg is próbálom tuti hogy csak egy olyan 10 év múlva mert elég fiatalokat vagyok még, de nem baj, addig is gyakorlom a szöveg írást..:)

szívesen beszélgetnék veled, hogy mikor döntötted el hogy zenét gyártasz, és hogy mikor kezdték szöveget írni, és hogy most hány éves vagy. :)

A továbbiakhoz meg sok szerencsét, én szeretnék pár év múlva is hallani rólad! :)

2013. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cső!

Most telón vagyok szóval nem igazán tudom őket meghallgatni. De a lyricset olvastam és elég jók. Szóval a zene is biztosan az :)

Ja, elég sok manapság a 'rapper', csak 100ból max 1 ha tud is normálisan szövegelni.

Eléggé CoDés beütése van a szövegnek de ez úgyis változik majd szerintem.

Eleinte én is depiseket írtam, most meg a mindent lesz aró stílust nyomom. :D

Peace!

2013. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
?
2013. dec. 20. 10:37
 6/7 KassaLewis válasza:
En is csak a szoveget olvastam, abban mondjuk lehetnenek utosebb rimek. A bukszas mondjuk tetszett. Ha tudsz angolul akkol nezd meg az Epic Rap Battles-t, ezek igazabol rap csatak de oriasi utalasok vannak benne es oltasok is. Hajra!
2015. jún. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kecskesajt003 válasza:

Szerintem jó! Bár egy kicsit a szöveg lehetne jobb.

:-)

2015. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!