Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Melyik gitárt...

Gitárosok! Melyik gitárt válasszam az alábbiak közül? (Cort, Yamaha)

Figyelt kérdés

Szóval, most karácsonyra gondoltam, hogy gitárt szeretnék :) Pontosabban már elég régóta tervezgetem...

A lényeg, hogy a klasszikus gitárra gondoltam és van pár márka/típus ami talán ebben az árkategóriában még egész jó is lehet... De persze ha ti tudtok 30.000 Ft körül jobb, szebb hangzású klasszikus gitárokat, akkor várom az ötleteket. :)

[link] erről pl. sok jót mondanak :D úgyhogy eddig ez a legszimpatikusabb :)

[link] vagy ebből van egy 'AC 10 NS', ez olcsóbb... a 'NAT' meg a 'NS' a színre vonatkozik, nem?


:DD azt hittem egy csomót belinkelek, erre csak kettőt :D... na mind1, akkor ezekről mik a vélemények? :) de azért mondom, az nem árt ha ti is mondtok pár márkát, csak én a yamaha-ról és cort-ról hallottam jókat... illetve az baj, ha netről rendeljük? meg a Yamaha és a Cort gitárok közt sok a hangzáskülönbség??

14/L



2013. dec. 13. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét gitár teljesen jó kezdésre, nemfogsz mellényúlni se a Yamahával, se a Cortal. Nem gond ha netről rendelsz, de sokkal jobb ha előtte kipróbálod a gitárokat, aztán tudsz szíved szerint dönteni. Nekem nincs tapasztalatom az általad említett gitárokkal, de én is a Cort mellett tettem le a voksom (elektromos). Nagyon jó gitárokat gyártanak, olcsó kategóriába szerintem a legjobbak, de nemtudom hogy ez mennyire vonatkozik a Cort klasszikus gitárokra.

Azt javaslom, ha teheted akkor próbáld ki őket, aztán dönts.

2013. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!