Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bullet for my valentine-nak...

Bullet for my valentine-nak melyek a legjobb zenéi?

Figyelt kérdés
Hallottam egy zenéjüket és nagyon tetszett de szeretnék még többet hallgatni tõlük csak nin idõm végighallgatni minden zenéjüket és válogatni. mondjatok sokat.

2013. dec. 14. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az újabb számaik annyira nem jönnek be. Főleg a The Poison albumuk tetszett:

Her Voices Resides

4 Words (to choke upon)

Tears don't fall

Hand of blood

Cries in vain

Ezek tetszettek leginkább, de az egész album jó.

Scream aim fire meg a Temper Temper albumokra nem mondom, h rossz de nekem olyan semmilyen.. nincs olyan szám rajta ami igazán tetszik. Talán a Temper Temper c.

De amúgy szerintem mégis jobban jársz, ha meghallgatod az összes számot, mert lehet h ami neked tetszene másnak nem. Az időhiányt igazából nem értem, mivel a zenehallgatás nem egy olyan dolog amit ne lehetne más dolog közbe csinálni, de távol álljon tőlem, h beleszóljak csak megjegyeztem.

2013. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :D Azért nincs úgy idõm rá mert suli utána pedig irány a munkahely igy reggeltõl-estig távol vagyok amikor meg hazaérek hullafáradt vagyok. Már kértem osztálytársakat hogy szerezzék meg nekem a zenéit és suliban Bluetooth-on átküldik, de valahogy mindig 'elfelejtik'. mégegyszer köszi a zenéket
2013. dec. 14. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak van füle :)

Az egész The Poison album. Viszont a Scream Aim Fire és a Fever is jók. Én még a Temper ről is szoktam játszani pár számot.

2013. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
találtam néhány jó zenét : Tears don't fall 1-2, Scream aim fire, No easy way out, Eye of the storm, The poison, Riot, Your betrayal.....eddig ezeket találtam ami bejön :) köszi az ajánlásokat :)
2013. dec. 15. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Én minden egyes számukat ismerem, és szeretem :DDDD Igazi Bullet fan vagyok... De amúgy a legjobb a Poison és a Scream Aim Fire voltak, de például a Feverről hatalmas kedvenc A Place Where You Belong, vagy például a Temper Temperről a Breaking Point. Ja és a top 10 BFMV számban nekem benne van az új, novemberben megjelent számuk, a Raising Hell is, hallgasd meg, szerintem nagyon király!
2014. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat meghalgatom mindet :)
2014. jan. 3. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszolo vagyok: Remélem nem gond, és nem lesz túl sok, ha leírok még néhány számot, amik igen jók :D (vegyesen minden albumról) : Spit You Out, 7 Days, Curses, Hand of Blood, Waking The Demon, Forever and Always, Ashes of Innocent, Take It Out On Me, Fever, Begging For Mercy, P.O.W., Leech, Dead To The World, Playing With Fire, Room 409,The Last Fight, meg még annyi van... :D
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi igy legalább tudom hogy melyekre keressek rá :D
2014. jan. 3. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok: Az akusztikusokat el is felejtettem, pedig vannak olyan jók, mint az eredeti számok: Ezeknek a számoknak vannak akusztikus verziói: Tears Don't Fall, The Last Fight, Say Goodnight (Messze a legjobb akusztikus), Hearts Burst Into Fire, Forever And Always és Your Betrayal. Ezeket majd akkor hallgasd meg ha az eredeti számokat is ismered és szereted, mert úgy garantáltan sokkal királyabb lesz mindegyik :D
2014. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Johnny Christ ***** válasza:

Fever, Hand of Blood, The Last Fight, Pleasure and Pain, Your Betrayal, Hit The Floor, Raising Hell, Breaking Point, Dirty Little Secret, Leech, P.O.W, Saints n Sinners, Temper Temper, Truth Hurts

Nos nekem ezek a kedvenceim :D

2014. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!