Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez hasonló stílusú, hangvét...

Ehhez hasonló stílusú, hangvételű, erejű számokat tudnátok mondani? Esetleg ti milyen számokra szoktatok sírni?

Figyelt kérdés
Tom Odell, Another love számára gondoltam. Ehhez hasonlókat tudnátok-e?

2013. dec. 16. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se ismerem, de ha szomoru vagyok Evanescence-t szoktam hallgatni. Csak egy kis izelito: http://www.youtube.com/watch?v=9MHGtlEYZBA
2013. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Birdy - Skinny Love
2013. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Depeche Mode Martin Gore-jának csodaszép dalai vannak és a hangja is jó. Én az Ő dalait hallgatva megnyugszom.

Pl.Depeche Mode "It Doesn't Matter", "Somebody", "A Question of Lust", "It Doesn't Matter Two", The Things You Said", "I Want You Now", "Death's Door" Until the End of the World (filmzene), "Judas","One Caress", "Home", "The Bottom Line", "Comatose", "Breathe", Macro", "Damaged People", "Jezebel", "The Sun And The Moon And The Star",

illetve a szólóalbuma.. Counterfeit, Counterfeit2.


Elvis Presley dalai, Johnny Cash dalai HURT... és Lisa Marie Presley dalai, Rammstein (Ohne Dich...)


ill még az Omega Élő koncert albumának dalai, Illés dalok, Deep Purple énekesének Ian Gillan-nek a dalai, anno Ő volt a Jesus Krisztus szupersztár legelső alakja...és még Ozzy dalai.

2013. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!