Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottam egy számot, de a...

Hallottam egy számot, de a neve nem jut eszembe. A dallamát tudom ez alapján hogy találhatom meg?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami program, ahol el tudnám zongorázni, vagy valamit, és meg osztani, hátha valaki felismeri?

2013. dec. 17. 23:38
 1/3 anonim válasza:
ha eltudod játszani a dallamát az nagy előny.. vedd fel videóra és töltsd fel pl youtubera..kép nem fontos akár a falat is veheted közben vagy bármi aztán pedig le is törölheted onnan kedved szerint (ha nincs otthon hangszered találsz ilyen online zongora játékokat ott beütheted és ugyanúgy videóra veheted bár ezek elég torzak...de talán ha eldúdolnád akkor is felismerné valaki)remélem segítettem... :)
2013. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha tudsz egy-két mondatot a dalszövegből akkor gépeld be yuotube-ba én is úgy szoktam ha nem tudom a dal címét és szerzőjét
2014. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
midomi.com tud olyan dúdolósat , vagy haverod telóján a progi esetleg, én nemtom, ehhez nem értek
2014. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!