Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyire nincs tartása a one...

Ennyire nincs tartása a one directionnek?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem regényt írni mekkora csóró akasztani való sikerhajhász barmok zayn shithead malikék szóval itt vannak a tények.

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=-pSUbrq84aE

http://www.youtube.com/watch?v=XMLiqEqMQyQ


Tinilánykák véleménye nem érdekel,hogy "jajj ez egyáltalán nem ugyanaz a 2 nóta" De,ugyanaz és kész.Ezért már perelni kellene őket szerzői jogsértésért,hogy olyan dalokat adnak ki "Original" bélyeg alatt amit marhára nem ők írtak.Szimplán a vélemények miatt írtam ki a kérdést.



2013. dec. 18. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Csodálkozol? Azoknak a kisfiúknak az egész karrierjük aranytálcán lett a csinos kis seggük alá téve, amikor rájöttek, hogy van egy átlag hangjuk meg cuki pofijuk.

Azzal, hogy kitetted ezt a kérdést, fogsz kapni dühös egyetértőket, és dühös tinilányokat, akik látástól vakulásig védik majd őket.


Az eredeti szerzőnek tök jogos a felháborodása, mert a két szám tényleg hasonló. Pereljék is őket nyugodtan, vagy legalább aki a kezükbe adta a számot. Bár szerintem nem sokat számít, a rajongók nem fogják attól az eredetit halgatni, csak a következő számot, mit "oridzsinálul írnak"... Az 1D-ét pl életemben nem hallottam még, a Def Leppardét meg fejből tudom, szerintem ez számít. Persze ha az enyém lenne kiperelném őket a gatyájukból :D

2013. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csakis az eleje hasonlít. Egyébként teljesen más. És miért kéne őket beperelni? Ugyan már! Ez még a Take Me Home albumukról van, ami 2012-ben jött ki. Nem gondolod, hogy ha hasonlítana is akkor már rég beperelték volna őket?
2013. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Édesdrágaszivem :$

A két dal k*rvára nem ugyanaz.:D Ha annyira akarod,pereld be őket.200 százalék,hogy ők nyerik meg a pert.Ha nem tetszik valami,ne hallgasd a zenéjüket.Elegem van az olyanokból mint te.Minden egyes r*hadt kis fórumoldalon azt hangoztatjátok,hogy "az 1D mennyire sz@r".Énse hordom le a sárga földig a kedvenc előadódat.


Tinilánykák véleménye nem érdekel,hogy "jajj ez egyáltalán nem ugyanaz a 2 nóta"


Khm...miért baj az,ha az ember tinédzser.? :) Neked is van véleményed,akkor nekem ne legyen.? Kis okoskodó liba.

Na páá.:*

2013. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tinilánykák véleménye nem érdekel (!)
2013. dec. 20. 23:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben 1-etértek a 3-massal...nem vagyok tinédzser de a 2 dal nem ugyanaz.
2013. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
A két szám ku**ára nem ugyanaz és a szöveg végkép nem te nyomi süket, igen én is tini rajongó vagyok, de én pl. nem szeretem sőt utálom Taylor Swiftet és még sem fikázom, pedig megtehetném. Visszatérve a 2 számra egyedül a "taps ritmus" egyezik meg! De ettől még kiba***ttul nem ugyan az a 2 szám. Most jöhetsz nekem azzal, hogy tanuljak meg szépen beszélni, de tudod kur**ra le fogom szarni! -.-"
2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Shhh gyerekek, nyugi van :D Kisebb hasonóságért is pereltek már, nem kell ennyire elfogultnak lenni, a kicsillagozott káromkodás meg az édes drágaságomozás se vezet jóra. Én is tinédzser vagyok, mégis össze tudok hozni egy értelmes hozzászólást akkor is, ha a kedvenc előadómat védem. Amúgy se a fiúkat hibáztatja senki, elvégre nem ők írták a számot.
2013. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
7. engem nem érdekel, hogy te milyen vagy! én ilyen vagyok és kész mindenkinek más a természete és mindenkinek van jó és rossz tulajdonsága! -.-"
2013. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 momsz6 ***** válasza:
24%
Valóban lopás meg minden, de el kell fogadni, hogy a mai tinik nagy része inkább hallgatja az 1D-t, mint például a Def Leppardot. Végül is, ha úgy vesszük ez jó, mert akkor a mai tinilányok is hallgatnak régi nótát, csak 1D feldolgozásban. Valljuk be, a 80-as évek már lejártak!
2013. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 momsz6 ***** válasza:
24%
Amúgy nem akarom az 1D-t védeni, de a két szám nem is hasonlít annyira.
2013. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!