Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Slim Shady meghalt?

 1/7 anonim ***** válasza:
Miért halt volna meg? A fél világ róla beszélne, ugyanúgy, mint Paul Walker halálakor.
2013. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Slim Shady az alteregója, Eminemnek...

Az alteregóra gondolok, hogy az halt meg.

Nem Emi:)

2013. dec. 18. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből a számból az jön le neked? Vagy mi? Nem igazán értem :)
2013. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szőke hajú Eminem (Slim Shady) ketrecben van... ki ad egy papírt tippem sincs mi van rajta.

De utána nem engedik el a ketrecből, hanem ott tartják és néha vannak sorok amiből én ezt éreztem, meg hát ez is: [link]

És valamiért azt írták a 2. videó alá top kommentbe hogy R.I.P. Slim Shady és több száz lájk volt rajta, és én ebből (is) ez jött ki:)

2013. dec. 19. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arra akar utalni a klipp, hogy Slim őrült és veszélyes, ezért el kell jól zárnia magában és úgy tovább élnie
2013. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. dec. 21. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok regényt írni, de a lényeg: Ugye Eminem 2004/5-ben kilépett a zeneiparból (Proof halála miatt elsősorban), és 2009-ben visszatért a Relapse-al. Sokaknak nem tetszett (sztem jó volt), sőt azt mondták a legtöbben, hogy Eminem elvesztette varázsát (sztem nem), annak ellenére, hogy Slim Shady-t felhasználta ezen a lemezen.

2010-ben kiadta a Recovery-t (sztem a leggyengébb albuma), melyben a Slim perszónát max 1-2 számban jelenítette meg. Nem kétség, hogy jó rapper, sőt a legjobb, de sokaknak(nekem is) hiányzott az anyagyilkos, nőgyűlölő, homofóbiás, sátánfajzat Slim Shady. Sok fan 2010-et könyvelte el Slim Shady halálának.

2011-ben kiadott egy EP-t a Royce-al, ami elment, nem igazán tudom ,hogy Slim mennyire volt jelen.

Majd pár hónapja kiadta a Marshall Mathers LP2-t (mely szerintem a The Eminem Show óta a legjobb lemeze), nem tudom, hogy megvetted, de Slim visszatért. A legtöbb számban benne volt pl.: So Much Better, Rhyme or Reason stb... Sokak szerint ez is rossz album, szerintem zseniális volt, Slim is visszatért, The End.

A The Monster lényege, hogy Eminem beszél a hírnév bajairól, és hogy él benne egy szörny (Slim), aki lényegében híressé tette (az SSLP-vel), és továbbra is rossz dolgokra kényszeríti, továbbá ő adja az inspirációt az 'Eminem' számokhoz is.

Huhh kicsit hosszú lett, de itt a lényeg Slim nem halott, ja és ha érdekel Eminem és Slim kapcsolata van itt pár szám: SSEP Intro, My Darling, When I'm Gone, My Name Is, és The Monster :D

2014. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!