Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki ha 14 éves lány létemre...

Ciki ha 14 éves lány létemre Rammsteint hallgatok?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársam Justin Biebert, 1D-t meg ilyen divatzenéket hallgat és mindig furán néznek rám a zenei ízlésem miatt. Szerintetek is ciki?

2013. dec. 18. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!A saját ízlésed.

Attól még,mert nem azt hallgatod mint mások,nem kell megváltoznod.A lényeg,hogy neked tetsszen.

2013. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fejezitek be ezt a ciki-nem ciki kérdéseket ?


Nem vagy különleges vagy fantasztikus az ízlésed miatt, ha erre vagy kíváncsi. Ők azt szeretik, te meg ezt. Lehet, hogy 5 év múlva változni fog az ízlésetek, az is lehet, hogy nem. Ilyen egyszerű.

2013. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy ciki ha lélegzek?

Kit érdekel, hogy mit hallgatnak a többiek?!

2013. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dragonkalo ***** válasza:
100%

Nem ciki,és már a tököm televan az 1D-vel meg JB-vel.

Tehetség nélkül kinézet miatt ilyen híresek.


METAL \m/

2013. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az másnak is feltűnt már hogy körülbelül 3-4 havonta mindig kiír egy 13-14 éves lány egy ilyen kérdést, és az osztálytársnők mindig Justin Bieber és One Direction hallgatók?
2013. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pont ezt akartam mondani. Kicsit seggnyalatós a kérdés. Én is tök más zenét hallgattam régen, mint az osztálytársaim, és teljesen más volt, mint a többieké, nem az volt divatos, és mégis senki nem nézett ki, tökre végighallgatták, ha valamit mondtam róluk, stb.
2013. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ma már típuskérdés :)

Nem honey, a zene nem ciki, a kérdés viszont az.

Én a te korodban Ákost, RHCP-t, GnR-t, Led Zeppelint meg klasszikusokat hallgattam örökké, senkit nem kérdeztem meg, hogy ciki-e, a kortársaim, akik többnyire Akont, Rihannát meg hasonlókat hallgattak, tök jól tolerálták.

Ez van, sajnos (emiatt) nem leszünk hűdenagyonkülönlegesek, csak egyediek :)

21/l

2013. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ember 6 éves koromban kezdtem metallicával a metalimádatomat :p úgyhogy nem 16/f
2014. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh, dehogy!!! én is 14 vagyok ( lány :)) és baromira szeretem őket :)
2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rammstein az egyik legjobb banda, örülök hogy te inkább ilyen zenét hallgatsz, mint azokat a buzerantokat :D
2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!