Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mozartot vagy Beethovent...

Mozartot vagy Beethovent kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok klasszikus zene kedvelő, csak nagyon ritkán szoktam azt hallgatni, és így nekem Beetheoven sokkal inkább tetszik és befogadható, mint Mozart.
2013. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sándorjános ***** válasza:
Mozart zseni volt ide-oda, nekem valahogy hiányzik belőle a Beethoveni erő, vagy a Vivaldi féle virtuózitás. Bár nagyon szép és jó dolgokat csinált meg kell hagyni. Igazából ez a könnyed és császári-udvarias bazsajédes és játékos stílusa nem tetszik (ami ugye Mozart egyedisége), ezek alapján profi meg jó, de nem az én esetem.
2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alexa Szjg-er ***** válasza:
Nekem porszemnyit jobban tetszenek Beethoven munkái de persze Mozart is kedvencem de neki inkább az élete történetét szeretem .
2014. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Beehtovent kedvelem jobban,Mozart valahogy túl lapos,vagy nem tudom,zseni volt,de minden darabja olyan korrektül megvan,minden sima,nincs benne semmi egyediség,számomra kicsit unalmasak.

Beethoven személyisége viszont sokkal jobban bejön,élete minden tragédiájával együtt,ő valahogy sokkal művészibb volt.

2015. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!