Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar könnyűzene miert...

A magyar könnyűzene miert mindig csak valami nyugati zenének, trendnek a gyenge utánzata tud lenni?

Figyelt kérdés
De igaz ez egyébként a tv műsorokra is, az egész magyar "popkultúrára".

2013. dec. 19. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez nagyon sokrétű dolog, de itt is igaz, hogy amíg nagyon sokaknak el lehet adni, akkor el is fogják. Amíg sokan nézik, hallgatják a műsorokat, elmenne ka kocnertre, megveszik a CD-t..., addig nme lesz giényesebb a populáris szint, mert minek? Nehogy már több fantáziát, energiát öljenek abba, ami így is remek bevételt hoz.


Egyébként amikor Magyarországon vagoyk, és meghallom a rádiót, sírni és nevetni tudnék egyszerre, olyan dalszövegeket hallok, az unalmasabbnál unalmasabb aláfestéssel.

Viszont a legjobb az egészben, hogy mindebből kimaradhatunk. Rakd be a kedvenc zenédet, ott az internet, nézz azt, amit akarsz, vagy olvass amit kaarsz, vagy foglalkozz azzal, amivel akarsz, nem kell a szemetet nyelni. És talán ez meghozza a változást, ami már msot is érzékelhető.

2013. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem nyelem az itthoni szemetet, csak amikor véletlenül meghallom vagy meglátom egyszerűen annyira gagyi hogy nem tudom sírjak-e vagy röhögjek. Az is siralmas, hogy a befuttatott X-Factoros "celebek" az énekesek nálunk, de bármelyiküket kivinnék nyugatra koncertezni nem érdekelne senkit, azt gondolnák ki ez a szerencsétlen amatőr.
2013. dec. 19. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rád értettem, hanem úgy mindenkire, ez csak költői "te=bárki" volt.^^


Számomra az a minimum egy "igazi" énekesnél, hogy saját dalai vannak. Amíg valaki más dalát énekli - csak -, az számomra teljesen érdektelen - még ha tehetségkutatóról van szó, ugyanis az országban is több tízezren tudnak énekelni, az nem jelent szitne semmit, csak egy jó alapot.

2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"Én nem nyelem az itthoni szemetet,"

akkor gondolom a régi magyar Rockzenekarok zenéit nem hallgattad soha Ossian,Edda Művek,P-mobile stb az előző kettő már több mint 30 éve zenélnek úgyhogy én nem mondanám azt rájuk, hogy "ITTHONI SZEMÉT",nem kéne általánosítanod csak az X-faktoros Xarok alapján!

2013. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 16:44


Olyan nehéz átgondolni valamit? NEM a jó dolgokra értettem a szemetet, hanem a szemétre!!!!! Nem hiszem el, hogy ez ennyire nehéz lenne. Képzeld el, hogy szeretem a jó magyar rockot, a jó magyar együtteseket, nem hiába interjúzok velük, vagy írok lemezkritikát. A szemetet a szemétre értettem, jézus már!


De guyna úgy van szemét rock , mint pop de van jó pop is vagy más műfaj...

2013. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért van így mert bedarálja a zenei ipar azokat akjik esetleg kiugranának a sorból. A magyar könnyűzenei ipar ura a király klán.

Én már évek óta csak olyan zenéket hallgatok amik nem kerülhetnek se a rádió se a tévé adásába, legfeljebb éjfél után a dunatvn lehet látni valamilyen koncert felvételen.

Itt nem úgy működik a dolog, hogy lesz sok pénz ha jó amit csinálunk, hanem úgy, hogy ebben van sok pénz csináljuk meg így. Ne törődj te semmivel csak csináld ezt, megfizetlek.

2013. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok oda a magyar ősrockért sem, de nem mondom hogy nem jó, ízlés kérdése. Összességében akkor is nagyon gyenge a magyar könnyűzene.
2013. dec. 21. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!