Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár szettekbe egy adott...

Gitár szettekbe egy adott gitárból a legbénábban sikerülteket rakják bele a szettbe? Olyan nincs hogy én választom ki konkrétan melyiket akarom?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha olyan áruházban veszed, mint mondjuk a teszkó, akkor ne számíts sok jóra. Ha hangszerboltbna, és az alacsoynabb kategóriából, akkor van valami oka, hogy miért xy darab kerlt a pakkba - valószínáleg kifutó darab, vagy pár példány van belőle, és hasonlók.

2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ugy értem, hanem van mondjuk egy gitár és erősítő a hangszer boltba ami mondjuk ha külön veném meg ugyan annyi lenne mint szettbe de a szettben a gitáron és az erősítőn kivül van heveder, pengetők, tok, kábel tehát ami szettben van az gagyibb annál mint ha külön veszem meg ugyan azt a gitárt és erősítőt?
2013. dec. 19. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy ez teljes mértékben megegyezik ezzel meg ezzel - hmár ha nem egyeértelmű, ha ránézel. Ez ckas helyben dőlhet el.
2013. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"tehát ami szettben van az gagyibb annál mint ha külön veszem meg ugyan azt a gitárt és erősítőt?"


Azért az érzed hogy igencsak értelmetlen kérdést tettél fel..:) Erre nemfogunk tudni válaszolni.


Gagyibb-e, ha szettben veszed meg UGYANAZT a gitárt és erősítőt? Nem, ha UGYANAZT veszed meg akkor az ugyanaz. Ha MÁS, akkor meg más hangszerről szó, az meg vagy jobb vagy nem..

2013. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó figyelj tehát attól mert UGYANAZ A GITÁR TIPUSA nem biztos hogy ugyan olyan tehát pl rossz a hangolókulcsa vagy valami más hiba van rajta
2013. dec. 20. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem! Olyan nincs, hogy a kicsit szarabbul sikerült gitárt és a gombok nélküli erősítőt beleteszik egy pakkba némi inggallér merevítőből kivágott pengetővel és a falból kitépett drótból forrasztott vezetékkel. Többnyire nem ajánlott szettben, vagy internetről, kipróbálás nélkül vásárolni hangszert, erősítőt. Érdemes rászánni az időt, behaladni egy olyan boltba, ahol van a hangszereknek kipróbálási lehetőségük az erősítőkkel egyetemben. És igen, valóban van olyan, hogy egy márkán, típuson belül két hangszer másként szól. Ezért írtam az előbbieket. Sok sikert a beszerzéshez!
2013. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például egy hangszerboltban megkérdeztem anno ugyanezt, azt mondták, hogy nyugodtan kipróbálhatom az összes olyan típusú gitárt, és kiválaszthatom melyik tetszik. Szerintem azért, mert tudták, hogy abból a fajtából mindegyik ugyanolyan szar, meg látták hogy nem értek hozzá :D De itt pl nem úgy volt, hogy vannak a becsomagolt szettben lévő gitárok, meg vannak azok amiket külön árulnak, ha kért valaki szettet, levettek az állványról egy olyan típusú gitárt, tehát ugyanazt megvehetted volna külön is
2013. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszi
2013. dec. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!