Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárhúr készletet...

Milyen gitárhúr készletet ajánlotok Drop B (H) hangoláshoz?

Figyelt kérdés

Milyen vastagságú, vagy hogy kérjem az üzletben, mert jártam úgy, hogy megkérdeztem, hogy van e drop b-hez való húrszett, és csak néztek rám, mint borjú az új kapura...

kicsit lazább húrokat kedvelem... 13-as húrszett?

nagyon fontos...



#dropB
2013. dec. 21. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
és viszonylag olcsó... kb 1500-1300 ft
2013. dec. 21. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Én drop B-hez 12-es Ernie Ball not even slinkyt használok. 2000-2200 forint körül van, de nagyon jól tartja a hangolást, és kb. 4 hónapig szokta bírni hangtorzulás nélkül. Inkább ezt ajánlanám
2013. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! Torzulást ki lehet valahogy küszöbölni, vagy új húr?
2013. dec. 22. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt csak új húrral tudod teljesen megoldani. Basszusgitár-húroknál szokták kifőzni a húrokat és utána még tovább bírja kicsit, de szólógitár húrnál ilyenről még nem hallottam :D

De kísérletezni nem tilos, próbálgasd, hogy mi válik be a legjobban. Én 4 hónap után már új húrt szoktam venni, mert egyrészt ugye torzul is a hangja, másrészt könnyebben szakad.

2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12-13-as húrok jók már xD
2015. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!