Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet leszedni a...

Hogyan lehet leszedni a Hanglyuk körüli mintát? (Gitárról van szó. )

Figyelt kérdés
Nekem elkezdett néhány helyen lejönni, de a többi részén nem engedi magát, és igy elég csúnyán néz ki a gitárom :S

2013. dec. 22. 14:44
1 2
 1/11 anonim válasza:

az elég csúnya is marad. szedd le amennyire csak tudod

aztán ess neki egy csiszólópapírral(a húrokat szedd le)

aztán vegyél valami szép lakkot és lakkozd újra az egészet.

ha nem akarod hogy elüssön ott a szín akkor csiszold le az egészet és az egészet lakkozd újra. szoktak ilyet csinálni a kopott gitárokkal.

2014. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami szép lakkot? :) Körömlakk például... :)
2014. febr. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk azt csinálnám hogy lefedném a környékét egy kerek nyílású sablonnal, azon belül lecsiszolnám és újrafesteném. Sőt, lehet, hogy inkább csak lecsiszolnám és utána rátennék egy matricát.


[link]

2014. febr. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen vaószínűleg körömlakkra gondoltam...-.-
2014. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Több tucat különböző lakk létezik. Miért nem részletezted, pontosan mire gondolsz?

Akril? Poliuretán? Poliészter? Nitro? Vizes bázisú?

Bútorlakk? Csónaklakk? Parkettalakk?


Sokat segítettél neki a "valami szép lakk" kifejezéssel :)

2014. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ebben már nem tudok segíteni sajnálom.. viszont bemegy egy boltba és megmondják neki hogy milyen lakk kell ilyesmi fára.. kiválaszt egy árnyalatot ami tetszik neki és erre gondoltam a szép lakk alatt.. tök jó hogy tele van ez az oldal is már kötekedős f***okkal..
2014. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy tele van az oldal olyanokkal, akiknek fingjuk sincs arról, amiről beszélnek és nyomják a hozzáértőnek tűnő, de haszontalan szöveget.


Semmi információtartalma nem volt annak, amit mondtál.

2014. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
igen nem értek a lakkokhoz igen. de a kérdés a módszerre ment, és a lakk már egy plusz amit nem tudok. hallod lincselj meg érte.. egy haverommal az általam leírt módszerrel újítottunk fel gitárokat. a lakk kérdésben akárhol segítenek neki ahol lakkot árulnak :)
2014. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, az összes festékboltban kiválóan értenek ahhoz, hogy egy akusztikus gitárra milyen lakk jó... :)

Erről a témáról még a hangszerészmesterek is órákat tudnak vitatkozni és nincsenek egységes állásponton.

De a festékboltos az tudja. :)


Gratulálok a felújításhoz amúgy.

2014. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egy gitárt amit elkezdenek vakargatni utánna már nem az fog elrontani hogy nem a legtökéletesebb a lakk rajta.. mindegy haggyuk. nem tudom miért kell kötöszködni ennyit..
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!