Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? -Hohner/Rockwood LX250G vagy Epiphone Les Paul Standard?

Figyelt kérdés
Leginkább ár/érték arányra vagyok kíváncsi, ha már volt valakinek tapasztalata mind a kettővel. Kicsit talán túlértékeltnek tartom az Epiphone-t.. De győzzön a tapasztalat!

2013. dec. 22. 22:51
 1/4 anonim válasza:
Epiphone Les Paul Standard. Haveromnak van olyan, nagyon jó gitár. Szeritnem azt
2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az az Epi. Tény, hogy kicsit túlárazott, de mondjuk használtan simán megéri. A Hohnernél mindenesetre biztosan jobb.
2013. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért a Hohnernek is voltak olyan modelljei, amik simán lepipálnak 100.000 fölötti hangszereket..
2013. dec. 26. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem vitatom. De amit linkeltél, az a konkrét modell szerintem nem ér fel egy Epiphone Standarddal. Persze ez az én magánvéleményem, mindenkinek más tetszik...
2013. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!