Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárok vannak, amiknek...

Milyen gitárok vannak, amiknek a húrlábánál dupla hangszedő van?

Figyelt kérdés

Linkelnétek párat?

Bocsánat, nagyon hülye vagyok ilyen témában.



2013. dec. 23. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy elektromos gitár kéne :3
2013. dec. 23. 09:16
 2/5 anonim ***** válasza:

dupla alatt a humbuckert érted?

mert akkor számításaim szerint úgy 800.000.000 db lehet belőle a földön!

viccet félretéve milyen zenére kéne mennyi a limit és milyen forma tetszik?

2013. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jrockot játszanék, maximum 100 ezer,a formája teljesen mindegy.
2013. dec. 23. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy Matthew is írta, ez azért így nagyon tág. Bármilyen gitárnál lehet a húrlábnál humbucker, én például a Stratomba és Telémbe is azt raktam. Szóval szinte minden gitárnak létezik humbuckeres változata. Másrészt a jazz és bluesgitárokban is az szokott lenni, mégsem hiszem, hogy neked az kellene ilyesmire. Általában tipikusan a Les Pault és SG-t szokták mondani, ha valaki humbucker hangzásra vágyik, de például Superstratokat is sokan használnak. Ha semmi közelebbit nem mondasz, hogyan válasszunk helyetted? Ja, meg azt sem írtad meg, hogy mennyi pénzt szánsz rá, úgyhagy mondhatnám nyugodtan, hogy Les Paul 70s Tribute, ha nincsen többszázezred...
2013. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shazeen ***** válasza:
100 ezret írt. Próbálkozz Ibanez GRG170 az szt hiszem 50 körül megy, és még egy jópofa kis kombót is tudsz venni a maradék pénzből.
2013. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!