Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy klip aminek nem tudom...

Van egy klip aminek nem tudom a címét, egy kis segítséget kaphatnék? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Szasztok!


A klip úgy néz ki, hogy lényegében egy Animációs klip az egész. Úgy van, hogy egy ilyen csávó énekel benne és meglát egy "virágot" aminek a közepén egy lány van. Beleszeret, a lány felébred és elkezd felfele repűlni mint egy "medúza", mert végülis Ő volt az a "lény". A csávó bele kapaszkodik és viszi fel a lány, majd egy ilyen (gondolom felhő) fehér határon átmennek és ott leesik(közben végig énekel). Aztán visszarepűl hozzá, és a lány meg befonja azzal a fekete csápjaival, mivel Ő a halál angyala. :) Nagyon megköszönném, ha valaki tudná ennek a címét. Valami grahham vagy drahham-ra emlékszem, de nem találtam így sehogyem, lehet, hogy nem is hasonlít a név. Előre is köszönöm !!!



2013. dec. 23. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!