Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van ilyen mással is?

Evcsuu002 kérdése:

Van ilyen mással is?

Figyelt kérdés
Imádom a fiús dolgokat ,gondolok itt a bandákra pl: BMTH,BVB,FOB. igazából ezek egyáltalán nem fiúsak, de nem is lányosak. mostanában egyre szomorkásabb vagyok és kezdek teljesen átváltozni. nem bánt a dolog,de nagyon fura. Vannak itt még ilyen kilátástalak rockot-metalt halgató tinilányok? tanácsot légyszíves! ( kb. ilyen féle tinkiktől várom a választ,ahol a zenei ízlést is kérem kifejteni )

2013. dec. 23. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy káosz vagy, így olvasva.
2013. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Apocalypse. ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok lány... de..

Teljesen normális dolog az, hogy formálódik az ízlésvilágod. De az, hogy valaki metált vagy épp rockot hallgat nem fiús és nem is lányos. Egyfajta, életérzés. Most az, hogy te rockeresedsz vagy épp ellenkezőleg általában nagyban függ a külső ingerektől... (baráti társaság, iskola stb) Van aki képes így is rocker lenni, van aki pedig egyszerűen átsiklik akarva/akaratlanul egy másik műfajhoz. Nincs ezzel semmi baj.

2013. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok és a kedvenc bandám a BVB
2013. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy a helyes irányba haladsz, és nem ragadtál le a mai "menő" tuc-tuc zenéknél. Ez egyáltalán nem baj, normális, hogy formálódik az ízlésed, és a személyiséged is ebben a korban alakul ki. Kilátástalan? :D Én is szeretem a Brint Me The Horizon.t, a BVB-t, a Bullet For My Valentine-t, Slipknotot, System Of A Down-t, Hollywood Undead-et, de régebbieket is hallgatok, pl Deep Purple. Nem értem, mi itt a baj :D 16/L
2013. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is rocker vagyok, de egy ideig nem hallgattam rockot és nem volt olyan az öltözködésem sem. Egyébként én örülök annak, hogy ilyen lettem, mert most jöttem rá, hogy a külső nem minden, és már nem ítélek meg senkit ránézésre. Ezt is a BVB tagjai 'tanították' meg nekem. Ashley Purdy is nem véletlenül lett a példaképem! ;)
2013. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rockot,metált hallgatok. Nincs ebbe semmi rossz. Sőt! Örülj neki,hogy te legalább ZENÉT hallgatsz!:) 13/L
2013. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedvenc együttesek : Epica, Within Temptation, Nightwish, Amaranthe, Dragonforce

Kapásból ennyi. Főként a szimfónikus metál (gótikus, illetve powre metál elemekkel megfűszerezve) és a power metál a bejövős.

De hallgatom még: Skillet, Papa Roach, Icon for Hire, Eluveitie, T

2013. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

... The Dirty Youth, The Letter Black


14/l

2013. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást/véleményt! :)
2013. dec. 31. 10:00
 10/13 anonim válasza:
Én csak annyit tudok írni,hogy ha egyszer rock,akkor rock!Szerintem nincs azzal,baj ha te egy ilyen rocker csaj vagy,én is az vagyok és kifejezetten fiús pulcsiaim,meg polóim vannak,de szerintem nincs ezzel baj!a sapkám és a Slipknotos pulcsim a szó legszorosabb értelmében fiúknak lett tervezve,de hordom,mert...mert why not?; )
2014. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!