Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért járnak állandóan feketéb...

Miért járnak állandóan feketében a rockerek? Mit jelképez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:32
 1/5 Apocalypse. ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem igaz.

És aki igen, az azért mert ez a műfaj színe is úgymond.. Erősséget és aféle...''kilógok a sorból'' dolgot vált ki.

De legtöbb esetben egyszerűen azért, mert tetszik neki. Nekem is java része fekete a ruhatáramnak, de akad fehér is bőven. Én is Rocker vagyok, de egyáltalán nem attól lesz valaki rocker, aki full feketébe beöltözik. Persze lehet, de nem muszáj. Röviden és tömören, aféle műfajhoz tartozó szín. Ízlések és pofonok.

Remélem nagyjából érthető.

2013. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én rocker vagyok, nagyon szeretem a fekete színt, de nem öltözöm feketébe, vannak barátaim, akik feketét hordanak, dde ez nem kötelező, senki nem szabhatja meg, hogy hogyan öltözzünk.
2013. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte csak feketében meg sötét szinekben járok, kicsit gothosabbb dolgokban, azért mert ez tetszik. Képtelen lennék pl. virágmintás farmerban járni színes felsőkkel, rosszul érzem magam bennük.
2013. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg feketében,bandás pólóban,stb. megismerjük egymást az utcán. Legjobb érzés, ha szembejön veled egy ismeretlen rocker,és rád mosolyog.
2013. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is szinte a fekete meg a terepszínt részesítem előnyben. Nem szeretem ezeket a neon és nagyon színes ruhákat.
2014. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!