Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lukács László-t látta már...

Lukács László-t látta már valaki nővel?

Figyelt kérdés
Nem nagyon beszélnek a magánéletükről amivel nincs is baj, nem folyik a csapból, mint más előadók, hogy épp kivel van.. de Fejesnek pl. úgy tudom már van gyereke.. Lukácsról még nem láttam egy képet sem nővel, meg semmit nem lehet tudni ezzel kapcsolatban, hogy van-e barátnője. Nem gondolom, hogy b-zi.. biztosan nem az.. csupán jól titkolja ezeket a dolgokat, de azért kicsit fura, hogy a lesifotósok még nem lőttek egy képet sem, hogy éppen valakivel "el van".. vagy csak én nem láttam.. már eléggé benne van a korban, hogy jöjjön a kis laci..
2013. dec. 24. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakivel csak gyurogeti a lepedot...
2013. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ez biztos..
2013. dec. 24. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt olvastam már..
2013. dec. 25. 00:49
 5/6 Rsta ***** válasza:
Konkrétan ismerem is a hölgyet.
2013. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Magyarországon nincsenek lesifotósok. Legfeljebb lesifotónak beállított megrendezett kép egy belógó falevéllel vagy bokor látszatát keltve.


Amúgy vannak olyan emberek (és gondolom ő is közéjük tartozik), akik nem üldözik a szerelmet. Nyilván sokat dolgozik, a sikerért tenni kell, s ebbe nem mindig fér bele a szerelem. Azonkívül kapcsolatban a zenészeket elég sokat kell nélkülözni fellépések, próbák, interjúk stb. okán. Ezt nem sokan viselik.

2014. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!