Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám legegyszerűbben/le...

Hogy tudnám legegyszerűbben/legjobb minőségben csatlakoztatni egy elektromos gitárt, PC hez?

Figyelt kérdés
Szóval csak azt szeretném tudni, hogy mire lenne szükségem hogy feltudjam a gitárt venni jó minőségbe. Valami külső hangkártyára, pl Line6 GX , vagy ilyesmire, vagy kivitelezhető másképp is? Erősítő/torzitót nem akarok közbe csatolni, mert softverrel 'Pod Farm'-mal szeretnék torzítani.
2013. dec. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátt, két apás kábel? Be a mikrofon bementbe az egyik vége, a másik meg a gitárba?, vagy nem tudom pontosan. Jó megoldásnak tűnik, de nem próbáltam :)
2013. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külső hangkártyára lenne szükséged, elég nagy belőle a választék a párezer forintostól a többszázezresig... A Line6 hangkártyái például úgy tudom elég jók.

Off: 1-es, ha a gitárod se tudod behangolni, és nem sok fogalmad van az egészről, kérlek inkább ne oszd az észt...

2013. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: ha így csinálnám, elég rossz hangminőséget eredményezne :S

Második válaszolónak: Nagyon szépen köszi az ötletet, és a segítséget!, nézelődök majd akkor külső hangkártya után!:)

2013. dec. 26. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sima jack átalakítóm, egyik végét a gitárba, másikat a gépbe dugom a mikrofonbemenetbe. Kicsit állítgatod a hangerőt nem is olyan rossz a hangminőség. Guitar rig 4-gyel torzítom én és csinálok mindenfélét.

A guitar rig 4 már valamit csinál a hanggal, amitől szerintem egész jól hangzik. Aki nem hiszi hallgassa meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=fDq2SsTOoTQ&list=PLZzhM5gYWQ..

Talán nem mindenkinek tetszik az ilyen zene, de a hangminőség a lényeg most. Ezzel az igen olcsó technikával lett felvéve mindegyik gitár

2017. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!