Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az normális ha 13 évesen...

Az normális ha 13 évesen Queen-t, Ramones-t, Led Zeppelin-t, Korn-t, System of a down-t, Green Day-t, Beatles-t. Stb hallgatok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nem igazán hasonlít az ízlésem a korosztályoméra.13/L

2013. dec. 26. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló zenéket hallgatok, és igen, ez normális, sőt, talán sokkal normálisabb (kinek nem inge ne vegye magára), mint a mostani zenének sem nevezhető zakatolás. A Beatles a kedvenc bandám, mivel az édesanyámnak is ez volt, és ezen nőttem fel, és a többi általad felsorolt bandákat is nagyon szeretem. :) 16L
2013. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális,miért kéne, hogy hasonlítson? Normális,ha olyan az ízlésed, amilyen; számodra kellemes zenét hallgatsz, és mások ebben nem tudnak befolyásolni. Amúgy ezek, amiket felsoroltál, jók, szerintem kif. jó ízlésed van:) Mármint az én szemszögemből nézve mindenképpen:))
2013. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok. Sokan cikiztek, amiért ezeket a zenéket preferálom, de engem nem érdekelt. És most aki számít megszokta, hogy én ilyen vagyok, és hogy ezek a zenék hozzám (is) tartoznak :) Tehát ha valaki valami sértőt mondana, ne is foglalkozz vele, nem éri meg. Az egyik barátnőm például nagyon szereti Bob Marley-t, és sokan mondták, hogy füves, és ő is biztos az lesz, stb. Ennek milyen alapja van? Ne foglalkozz, hallgasd ezeket, és SENKI kedvéért se változtass rajta!
2013. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális... Most nem foglak az egedik emelni, hogyy "Végre egy normális ember" mert nem vagyunk annyira kihalóban, mint amennyire előadjuk. A többi zenei stílus is jó, tudok értékelni egy színvonalas rap vagy electro számot is, akár stílusom, akár nem. A legjobb barátaim meg az én zenei ízlésem ég és föld, mgse ugrottunk egymás nyakának.

A baj ott van, ha valakit az alapján ítélnek el, amit hallgat. Megértelek valahol, mert sokan szemétnek és hallgathatatlan mocsoknak titulálják a kedvenc bandáimat/bandáinkat (én is hasonlókat hallgatok pár altern rock meg metál bandával megspékelve) pedig a zenei ízlés nem divat kérdése, a legnagyobb baromság azért megszerettetni magaddal egy bandát, mert mindenki azt hallgatja.

Légy büszke, de ne kötekedj olyanokkal, akiknek más a felfogásuk, ha beléd kötnek, megkérdezheted, mi közük ahhoz, hogy milyen zenét hallgatsz.

16/L

2013. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 sándorjános ***** válasza:
100%

Jó bandák, nekem speciel tetszik az ízlésed. Szerintem fogadd meg az előttem szólók szavait és fel a fejjel. Több "normális" ember él Magyarországon, mint gondolnád, a maradék pedig a globalizáció áramlatain lebeg, de ha nekik így jó, hát had tegyék, ahogy nekik sincs közük hozzá, hogy te mit szeretsz. Egyszer biztos találkozol olyanokkal, akik hasonlóképp vélekednek a zenéről.


Amit még javasolhatok: "Ne ítélj és ne ítéltess." Nyugodtan barangolj be minden zenei szférát, ami tetszik, mert azzal még nem leszel hűtlen önmagadhoz, sem zenei stílusodhoz, hanem csak bővited vele. Önmagam példáhával élve: Én (saját véleményem szerint) nem hallgatok rossz zenéket, csak különbözőeket :D néha olyan éles a kontraszt, hogy nem csak másokat, de magam is meglepem, hogy népzenére - drum n' bass, pop-ra - death metál, viszont amíg ez nekem bejön, addig semmi probléma.


19/F

2013. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló zenéket hallgatok, persze a velem egykorúaktól sokszor megkapom hogy "ez mii?", de én büszke vagyok rá hogy nem azt hallgatom amit ők.

13/L

2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Bírom, mikor ilyet kérdeztek. Egy zenei ízlés hogy lehet nem normális? Mindenkinek más a jó. Nektek ez éppen. Másokat meg le kell sz*rni, már elnézést a szóért. Én például bent sulimban megkaptam a "Sötét herceg" becenevet, mert mindig Black Sabbath-ot, vagy Pink Floyd-ot hallgatok. De csak röhögök egyet ha így neveznek, és hallgatom tovább a zenécskémet. Akinek pedig a One Direction, vagy hasonló tetszik, az hallgassa azt.
2013. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezeket a bandákat szereted, akkor kész, ennyi, mindenkinek saját ízlése van, ha szerinted normális, akkor az elég.
2013. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Jaaj,hogy mindig engem felejtetek ki a felpontozásból:D:D:D Most már gondoltam szólok:D:D:D:$^^ (2-es válasz:))
2013. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális-e, ha 10 évesen ZENÉT hallgatsz? A válasz egy hatalmas Igen! ;)
2013. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!