Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb banda? Asking alexandria vs Black veil brides. Én szerintem jobb a bvb-t mert jobb zenéket játszik szerintem, de AA frontembere tehetségesebb és a bvb zeneszövegeinek több mondanivalója van.

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a mondanivaló és az összhatás jobban számít, mint hogy a tagok mennyire jók/rosszak külön külön.

Szóval szerintem is BVB.

2013. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Black Veil Brides, ez egyértelmű! Nincs olyan számuk, aminek ne lenne értelme. Mindnek komoly mondanivalója van. Van stílusuk, Andy-nek elképesztő hangja van, a többiek pedig elképesztően játszanak. BVB Army forever <3
2014. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

BVB ARMY FOREVER^^ Nem tudok donteni:((

De az AAt is egyszerűen imádom, de amióta Denis kilépett...nem tudom annyira beleélni magam a fanozásba:(( A The Black szövegei nagyon jók, a Here I am ami engem nagyon megfogott.

Viszont a BVB az, akik a második családot jelentik nekem, akik egyszerűen lélekben mellettünk állnak. A szövegeik jobbak, és nem balhéznak annyit, mint az AA. A Dannyval írt számok dalszövege 80%ban semmitmondó, de vannak kivételek(pl Run Free), viszont a BVBnek egy olyan számot nem tudnék mondani, ami ne tetszene.

Tehát, én mindkettőt imádom:))

2017. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!