Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az embereket miért zavarja...

Az embereket miért zavarja az, hogy valakinek a kedvencei közé tartozik a One Direction?

Figyelt kérdés
Én nekem is a kedvenceim közé tartoznak és majdnem mindig piszkálnak érte, meg hogy szar az ízlésem...
2013. dec. 27. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert most divat utálni meg szeretni is.
2013. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem szeretni őket nem divat!
2013. dec. 27. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert ami divatos azt mindig divatos szidni is. Pl: mikor a Tokio Hotel volt divatos akkor azt szidták rengetegen. Vagy itthon pl: SP, Fluor stb. Szerintem sokan csak irigylik tőlük a nagy figyelmet. Mondjuk én is utálom a One Directiont de én leszarom ha valaki azt hallgatja.
2013. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel most nem Téged szeretnélek bántani, szóval ne vedd személyesnek.


Aki ilyesmit hallgat, azt zeneileg nem tartom sokra. Nem azért, mert szerintem az egész brigád homokos, vagy hasonló hülyeség, hanem egyszerűen nem bírom sem a mainstream együtteseket, sem azt, ha még a koncerteken is playback megy. A stílusuk miatt nálam megint -1, mert katasztrofális. A klipjeik szintén. Ha például a Best Song Ever klipjére gondolok, a mai napig nem tudtam megérteni, mi is akar ez lenni. Azt elismerem, hogy tisztességes és megbecsülendő dolog, hogy jótékonykodnak, de ez már nem a zenéhez köthető, szóval ezért maximum mint embereket tudom tisztelni őket. Akik meg piszkálnak, azoknak tojj a fejére. Neked ez tetszik, ezt szereted. Másnak mi köze hozzá? Semmi.

2013. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Én 2005-ben voltam 7.-es, akkor lett nagyon menő a Tokio Hotel. Én nem szerettem őket, de sokan az osztályban igen. Én igénytelennek tartottam őket. Én teljesen más zenéket hallgattam, azt meg azok nem szerették, akik TH-t hallgattak. Viszont tök rendesek voltunk egymással, meghallgattuk egymást, stb., még posztereket is hoztak nekem, pedig nem bírtuk egymás ízlését. Nekem kb. az volt a véleményem, amit a fölöttem szóló leírt. Viszont a fiúk rendszeresen piszkálták az egyik barátnőmet. És ezt sosem fogom megérteni. Mármint a fiúk többet foglalkoztak ezáltal a TH-val, mint a rajongó barátnőm. Az illető lány mutatott nekem g-portálos oldalt, ami anti-tokio hotel oldal volt. Onnan kapcsolódó linkeken eljutottam más oldalakra és megláttam, hogy mennyi anti oldal van, vagy mennyi olyan oldal, aminek az az url címe, de a tartalma más, mert megunta a szerkesztő. De voltak rendszeresen szerkesztett oldalak is. Akkor volt az a pont, hogy rájöttem, ezt nem fogom megérteni. A barátnőm készített TH fan oldalt, és átjártak az oldalára írogatni az antik. És emlékszem, mikor rájöttem, hogy a g-portálos oldalakért fizetni kell (egy SMS árát, de 12 évesen zsebpénzből az sok), és hogy ez a sok ember FIZETETT azért, hogy gyűlölködhessen. A barátnőm volt Tokio Hotel koncerten is, és mesélte, hogy a stadion előtt Rammstesin-fanok álltak és kiabáltak, hogy phuj, phuj Tokio Hotel. És akkor megint vegyük át: valaki kinézte a neten az időpontot, felöltözött direkt rammseines ruhába, odament, várakozott, szóval ENERGIÁT FEKTETETT valamibe, amit utált.


Én nem bírom se a One Directiont, se Justin Biebert, se mit tudom én mit. Mondjuk 20 éves vagyok, de 12 évesen is más volt az ízlésem, emlékszem. Utáltam a TH-t is, de egyrészt nem értem, miért kell megkeseríteni valaki életét, ha nem tetszik nekünk valami (az sz*rul esik a másiknak, hogy naponta beszólnak neki, hogy szevasz bill, akárhányszor kihívják a táblához, másrészt - és ez az amit jobban nem értek -, hogy lehet ENERGIÁT FEKTETNI abba, hogy valaki utáljon valamit?! Órákig tartó munkával összephotoshopolt képek voltak ezeken az oldalakon, helyenként igen jól összevágva. Szóval sosem fogom megérteni, és egyetértek a kérdezővel. nem arról van szó, hogy én sosem mondom el a véleményem, de amiatt b*szogatni valakit, hogy mit hallgat, retartált dolog, és nekünk lesz tőle gyomorfekélyünk, hogy olyan koncertre megyünk, amit utálunk. És most nem okoskodni akartam, de komolyan magyarázza már el valaki nekem.

2013. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

előre megírom hogy rocker vagyok,szóval nekem az "elveim ellen" vannak az ilyen bandák.

én is le szoktam nézni a directionereket,beliebereket stb..

oké,nagy tinibálványok.számomra olyanok mint a melegek néha kinézetre (igen,jó törődnek magukkal meg igényesek stb,nekem akkor is melegek)

zeneileg érnek valamit mert nem csuklik be a hangjuk meg hasonlók,de a Best song evernek a szövege az arról szól hogy táncoltak egy zenére és hogy nem emlékszik..több percen keresztül erről szól a szám.hát nekem ez az egy zene elég volt tőlük.

na meg,az összes ..... ismerősöm erre ugrál,meg elájulnak egy fénykép láttán ami úgy oké,de valahogy fiú szemmel nézve ezek így gyerekek,nem látom bennük azt hogy lenne egy arra utaló nyom hogy kezdenek férfivá válni vagy nem is tudom.egy szóval,a lányok gerjednek meg nedvesednek rájuk (már bocsi)a fiúk meg igyekeznek ugyan olyan másolatok lenni hogy akadjanak rájuk,lásd: a világ ezzel romlik,én csak "droidok"nak nevezem őket mert hát mindenki úgy akar kinézni mint ez a néhány sztár.

mondjuk ezek a rajongók voltak de elvileg azt nyilatkozták pár évvel ezelőtt hogy örülnek hogy meghalt a Sucide Silence (nem tudom hogy kell leírni) énekese,meg hogy megérdemelte....??? o.o

visszatérve én azért itélem el őket mert az én szemembe mondjuk egy rakat nyálgépek...bár ez egyéni vélemény.(bocsi,fáradt vagyok,azt sem tudom mit írtam le) meg azért is nézem le a fanokat mert lázadó korszakomban vagyok és a világ ellen fordulok,lehet mások is ezért itélik el őket vagy csak mert a szemükben simán homik..

2013. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dragonkalo ***** válasza:

#Utolsó


Kajak ezt mondták,hogy "örülnek,hogy meghalt a Suicide Silence énekese(Mitch Lucker R.I.P)"?

Mert most szétütnék néhányat ezt hallva.

Egyébként én rohadtul utálom az egész rakás gyereket,a szememben egy csapat homi,idegesítő és semmitmondó a zenéjük,na meg alapból is HC-s,rocker,és metálos vagyok.

2013. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint a banda mondta, vagy a rajongók?
2013. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

igen,olvastam egy cikket,már nem tudom melyik oldalon.(remélem nem szarvasemberen vagy hír.ma nevű oldalakon)

elméletileg több rajongó twitteren írogatott hasonlókat hogy megérdemelte..bár nem tudom ennek mennyi a valóság alapja!

2013. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Az nem igaz! Kamu volt hogy azt mondták megérdemelte, soha nem mondtak ilyet!

Esetleg nem egy dal után kéne ítélkezni. Amúgy meg a rock is szinte csak a szexről meg a piáról szól, mondom ezt nagy AC/DC rajongóként!

Szóval halgass meg pár számot tőlük például Half a heart vagy Diana ami egyébként az öngyilkos rajongók miatt készült és kicsit talán be kéne látni a dolgok mögé, mert ők sem csak a bulizásról énekelnek amivel egyébként nincs semmi baj, hanem mélyebb dolgokról és higyjétek el hogy a ti zenéteket is lehetne fikázni (mondom ezt rockrajongóként) de mégsem tesszük.


Azért fikázzák sokan az 1D-t és a zenéjüket mert nem értik. Tudom hogy azt hiszed érted, de mégsem. Nem vagy ennek az egésznek a része és ameddig nem vagy addig elvakult maradsz. Amit ők létrehoztak az több mint egy rajongótábor..itt egy bensőséges kapcsolat van jelen. Ismeretlenül is minden directioner egymás családtagja.


Amúgy meg lefogadom, hogy semmit sem tudtok arról hogy milyenek. Csak a bulvárinfókat szívjátok magatokba félfüllel, de ha esetleg megnéznétek pár interjút utánanéznétek mindennek amit tettek. Ők elmentek Afrikába segíteni, ti nem. Csodálatos emberek!


Adi meg a külsőjüket illeti..egyáltalán nem olyanok mint a meldgek. Nagyon helyesek és eszméletlen testük van! :))

2014. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!