Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól ez a Green Day szám?

Miről szól ez a Green Day szám?

Figyelt kérdés
A Jesus of Suburbia cimu szám mondanivalóján sokat gondolkodtam le is forditottam de nem értem... Koszi a segítséget !

2013. dec. 28. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dal ugye egy Johnny nevu fiurol szol, akinek az elete kezd egyre remenytelenebbe valni, es a dal vegen eldonti, h elmegy otthonrol. Ezt a dontest azert hozza meg, mert a baratnoje szakit vele es rajon h nem is szereti, es soha nem is szerette. O egyedul erzi legjobban magat, mert senki sem erti meg. Ezert uj eletet egyedul, mivel azt hiszi, igy jobb neki. De aztan, az album vegere kiderul, hogy mindenkinek szuksege van csaladra, baratokra, szoval hazamegy, miutan megoli magaban Saint Jimmyt. (Homecoming) A ket dal teljes ellentetben all egymassal.
2013. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2013. dec. 29. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, csak telóról voltam és siettem, ha van még kérdés, írj. :)
2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és *új életet kezd egyedül
2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!