Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem kezdő, de nem is méregdrág...

Nem kezdő, de nem is méregdrága KLASSZIKUS gitárt szeretnék venni. Használt, új teljessen mindegy. Milyen márkák? Milyen oldalakon nézelődjek? És milyen a reális ára?

Figyelt kérdés

A lényeg igazából nekem a hangzáson lenne. Nemkell bele elektronika sem. Csak kitartson jópár évig. HA valami pontosításkell,kommentben kérdezzetek.

http://www.youtube.com/watch?v=FdaMkel2plg ilyeneket nyomatnék rajta.



2013. dec. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Yamaha C40, vagy ha az túl "kezdő" akkor is valami drágább Yamaha.
2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hangszeraruhaz, muziker, hangszerdiszkont megbízható oldalak.
2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pasadena? Rodriguez?
2013. dec. 29. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Rodrigezről nem hallottam, de elég drágán adják ahhoz, hogy rossz legyen, a Pasadenát viszont kerülném
2013. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem:) köszi!:)
2013. dec. 29. 21:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Más márkákat, amik jók lennének, ismersz?
2013. dec. 29. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ibanez, Fender, Ovation

Sok jó márka van

2013. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ibanez és Fender klasszikus gitárokat próbáltam, kifejezetten rosszak voltak, az ovationtól pedig még nem láttam klasszikus gitárt, úgy tudom nem gyártanak :)


gitarshop.hu-n mindig vannak fent használtak, ott érdemes szétnézni, sok klasszikusgitárt a bolti ár feléért hirdetik (mert kisebb a kereslet és a kínálat mint az elektromos gitároknál, és ha sürgősen el akarja valaki adni, akkor néha nagyon áron alul tudják adni). A segovia hangszerbolt webshopjában is nézz szét, ott találsz sok újat, és szerintem használtak is vannak feltéve, illetve másik jó szakértő bolt a kil.hu, ott is nézz szét, itt nagyobb lehet a kínálat mint a többi hangszerboltban, mivel ez a két bolt a klasszikus gitárokra specializálódott. Mennyi pénzed van rá?

2013. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a yamahat ajánlom.
2013. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!