Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Hangfelismerő" szoftver,...

"Hangfelismerő" szoftver, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Először is nem tudtam, hogy ide írjam-e vagy a szoftver kategóriába, de talán többet tudnak segíteni akik a zenével foglalkoznak. Olyan szoftvert keresek, ami ha éneklek valamit felismerné-e a hangot, vagy, hogy egy dal hangjait leírja nekem, és méri, hogy mikor találom el a megfelelő hangot. Nem tudok énekelni, nem is értek a dologhoz, de remélem azért értitek mire gondoltam :D

2013. dec. 29. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

shamaz

midomi

2013. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem ilyenre gondoltam. Olyanra, hogy méri, hogy mikor éneklem ki a helyes hangot. Mondjuk beállítok egyet, és írja, hogy mikor jó. Nem tudom jobban megfogalmazni.
2013. dec. 29. 21:52
 3/3 anonim válasza:

Szia. Már elavult a kérdés, de lehet hogy még láttod ezt. Már készültek online karaoké oldalak, azokat ajánlom. Válogass a sok közül. Google--> Karaoke online


És még akár több emberrel is versenyezhetsz. Hangfelismerős programot az alapján amit leirtál, még nem halottam róla.

2015. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!