Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám? "we will,...

Melyik ez a szám? "we will, we will rock you. " vagy ilyesmi. Ismert regebbi szám.

Figyelt kérdés
Az eleje eros dobbal jezdodik, a ref.ben meg ezt kiabaljak. Nagyon ismert meg ma is sokat jatszak radiokban. Mufaja talan rock.
2013. dec. 30. 04:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennyi infót beírhattál volna a google keresőbe is. Nagyon szépen körülírtad, még dal részletet is tudtál belőle. Pick-pack megtalálhatod gyorsan, amit keresel :)
2013. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem voltam benne biztos h jól írom, igazad van, de telón voltam és wifi-n keresztül (ami nagyon lassú) nem nagyon szerettem volna szenvedni, itt meg gondoltam biztos lesz valaki aki ismeri, nem nagy fáradság válaszolni a 234a234123.ik kérdésre is ezen az oldalon. :)

Köszi a számot.

2013. dec. 30. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Aquilla non captat muscas
2013. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!