Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 12w-os gitárerősítő...

Egy 12w-os gitárerősítő itthoni gyakorlásra elegendő?

Figyelt kérdés
Valamint a 12w-os gitárerősítőnek mekkora hangja van?

#hang #gitár #erősítő #gyakorlásra
2013. dec. 30. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen elég, de csak otthonra.
2013. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Baltimore gitárról mi a véleményed? (solo)
2013. dec. 30. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
sza..izé, rossz
2013. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első gitárom, és én úgy gondoltam hogy kezdésnek jó lenne, vagy mégsem?
2013. dec. 30. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Cort/Squier/Epiphone jobb
2013. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a Jay Sound jobb annál mint amint imént említettem?
2013. dec. 30. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:

azt nemtudom, de a baltimore zsákutca (jó, ne általánosítsak, azok a baltimore-ok amiket én próbáltam, meg egy egy órára használtam, azok borzasztóak)

olyan hamisan volt bundozva, nem lehetett behangolni. Lehet állítgatni az oktávot tudom, de itt már alapból mintha vakon bundozták volna. Ha véletlenül 1-1 akkord tisztán szólt, akkor is borzasztó volt, mint egy bili, úgy szólt.

2013. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első gitárnál szerintem érdemesebb valóban már rögtön valami ismertebb márkával kezdeni (Cort,Squier),mert ezek többé-kevésbé megbízhatók.
2013. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
squier bullet strat ha nagyon nincs pénz de ha ennél alább adod csak próbléma lesz vele és lehet elmegy az egésztől a kedved
2014. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!