Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár kell egy zeneművé...

Milyen gitár kell egy zeneművészeti középiskolába, és majd főiskolára?

Figyelt kérdés
Kb miylen árkategória, és milyen márka? Tudom hogy főiskolán már gitárkészítő mester által készített gitárokat szoktak használni, de középiskolában is ilyen kell? És melyek az elérhető árú (pár százezer ft) gitárkészítő mesterek?
2009. nov. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ezek szerint továbbra sem fogom suliban tanulni a zenét...
2009. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2009. nov. 28. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy általános suliban a zeneoktatás szar... itthon gitározok, gitártanárra sincs igazán pénzem, nemhogy gitárkészítő mestertől vegyek gitárt :O fúú :D örülök ha karácsonyig összejön egy 100-as, abbal talán valami ibanez vagy vintage gitárt veszek, epit meg squiert annyira nem akarok. squiert csak azért nem mert les paul formára vagyok rákattanva.
2009. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mi az hogy általános suliban, meg ibanez, meg mivaaan?:D

Én zeneiskolában tanulok, jövőre megyek felvételizni debrecenbe a zeneművészeti szakközépbe, és ha minden jól megy, akkor majd utána valamilyen zeneművészeti főiskolára..

az Ibanez meg a Vintage tudtommal nem készít klasszikus gitárokat, meg gondolom te a könnyűzenei vonalon mozogsz..:) én viszont nem:D

2009. nov. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!