Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobolni szeretnék, ám szomszéd...

Dobolni szeretnék, ám szomszédok vannak. Mik a kilátásaim, ha más nyugalmát tiszteletben szeretném tartani? (Folyt)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm említette, hogy vannak olyan bőrök a dobokra, amik csökkentik annak hangját, így a szomszédokat nem zavarja dolog. Erről tudtok valamit?
2009. nov. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha le tudnád hangszigetelni a helyet ahol dobolsz. Amúgy lehet kapni silencert, nekem még nem volt dolgom ilyennel, de nem hiszem hogy ez lenne maga a dobbőr, inkább a rendes bőrre kell rárakni.
2009. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Sajnos a szigetelés nem oldható meg, no meg a falak is elég vékonyak. Köhögéseket hallom itt.


A silencernek utána nézek.

2009. nov. 29. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam dobolni, nálam is vannak sajnos szomszédok, és még pénzem sem volt rendes dobszerkóra :/ így kezdtem el gitározni :D nem bántam meg :P de azért még meg akarok tanulni dobolni is, bandával voltunk próbálni, és beültem párszor a dobok mögé, k*urva jó volt Xd

16/F

2009. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gitár nem annyira érdekel. A koncert felvételeken mindig a doboson és dobjain akad meg a tekintetem. Szitnetizátorra gondoltam még..olcsó is, meg jó is. De valahogy a dob az igazi.
2009. nov. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!