Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok jó jpop bandákat/énekes...

Ágoston Noémi kérdése:

Tudtok jó jpop bandákat/énekeseket ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából a banda jobb lenne, mert szeretem, amikor valaki közösen énekel másokkal, nem csak mint egy magányos farkas. A lényeg az, hogy nagyon szeretem a japán dolgokat, viszont nem ismerek olyan sok jpop előadót, legalábbis a híresebbek közül. Mert koreaiak zenéjét szoktam nézegetni youtube-on, és azoknál van vagy egy millió megtekintés, meg tök látványos, a japánoknál viszont ilyet még nem tapasztaltam... a kpop is tetszik, csak szerintem az egy kicsit elhajlott az amerikai zene felé, viszont az esztétika nagyon bejön. Ha van ilyen jpop előadó, ajánlanátok néhányat? Igazából fiúknak jobban örülnék, mert a legtöbb japán csajnak, akit eddig hallottam, nagyon idegesítő hangja volt :P előre is kösz :)

2014. jan. 3. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondolok olyanra, mint a SNSD vagy a Shinee, akiket szeretek, ők tök híresek, van egy csomó fanjuk, japánoknál meg akikről azt hittem, híresek pl. Kat-tun, Kanjani8, NewS meg ilyenek, de náluk még csak mv-t se találok, nemhogy még olyan látványosat... azokat a badákat, amiket ismerek nagyon szeretem, csak érdekelnének a népszerűek is...
2014. jan. 4. 10:27
 2/2 Illy Blacke válasza:

fiú bandákat sajnos nem ismerek, de lány banda esetleg:

C-ute

Morning Musume

2017. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!