Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mindig David Guetta és...

Miért mindig David Guetta és társairól prédikálunk, amikor számtalan úgymond. Valódi DJ van a világon. Miért nem velük foglalkozunk?

Figyelt kérdés
Itt, a gyakorin, meg úgy általában mindenhol a fake Dj-k meg a Guetta-félék a téma, pedig inkább az úgymond. Igazi DJ-kkel kellene foglalkoznunk. Miért nem róluk beszélünk? Nektek ki a kedvencetek? Ki az, aki szerintetek jogosan van ott, ahol van, és nem csak "gombnyomogatásért"?

2014. jan. 3. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nem tudom, de nekem a kedvencem Will Sparks utánna Deorro és Martin Garrix
2014. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hardweeeeelllll 
2014. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan, hogy miért Miley Cyrus-al, Britney-vel, meg egyéb énekesekkel foglalkozik a média? Mert ők eladhatók. Vagy jók a kapcsolataik. Van tőlük milliárd+1 jobb énekes, de ők vannak a tűz közelében, őket kapják fel.


Ha konkrétan azt nézzük, hogy ki a legjobb DJ/ki kever a legjobban, akkor egyértelműen Dieselboy, aki drum n bass-ben a legbrutálisabb, legkomplexebb, legösszeszedettebb mixeket tolja (meg dubstep, amióta felkapott).


A másik nagy kedvenc Flume (What So Not), élőben ő is nagyon brutális. Inkább ilyen újabb fajta dolgokat nyomat, túlságosan nem tudom behatárolni, de eszméletlen ügyes.


Ha pedig mainstreamebb DJ-ben gondolkodunk, akkor Laidback Luke, illetve a GTA hozzák a legjobb mixeket. Ladiback Luke nagyon régi motoros, egy hihetetlen segítőkész ember, és két lábbal a földön jár, és az egyik legügyesebb. GTA pedig több mint egy éve olyan mixeket szállít a fülembe, illetve olyan zenéket csinálnak, amikben én még soha az életben nem csalódtam.


Kik vannak jogosan ott ahol?

A már fent említett DJ-k mellett szimpátiától függetlenül: Diplo, Skrillex, Dada Life, Calvin Harris, Fedde Le Grand, Sander van Doorn, Showtek, Feed Me(Spor), Kill The Noise, Crookers, Noisia, deadmau5. (talán még DJ Fresh, de mostanában ő nagyon elment egy rossz irányba zenekészítés szempontjából: megvesz egy alapot, aminek jó a hangzása, és alávág egy vokált, lásd Dibby Dibby). Magyar szinten Andro/Pixa páros, Jay Lumen, Slap in The Bass.

Szerintem őket nem véletlen kapták fel, és nem csak a gombnyomogatás miatt vannak ott ahol. Nem mással iratják a zenéket, és amit írnak, az igényes.


Nagyon sok Dj-től várok nagyobb áttörtést ebben az évben, az már csak a holland dj maffián múlik, hogy ki lesz sikeres. :)

2014. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Avicii, Calvin Harris, Martin Garrix <3, Hardwell, Hardway, Swedish House Maffia.....
2014. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Uhh, kösz srácok! A 3-as pedig igaza van, ezzel a Miley Cyrus-os hasonlattal. :)
2014. jan. 31. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nicky Romero, Afrojack, Martin Garrix, Sidney Samson, Tiesto, Arno Cost, Blasterjaxx, Avicii, Will Sparks,

Krewella, JDG, Mike Candys, Joel Fletcher, Dimitry Vegas & Like Mike, Dada Life, GlowInTheDark, Uberjak'd, R3hab, Avicii, DVBBS, Porter Robinson, Firebeatz, W&W, Hansel Thorn, Jan Waterman, Basto, F.O.O.L., Lets' Be Friends, Maison & Dragen, Gordon & Doyle, Melleefresh, Soulwax, Tocadisco, Uppermost, The Killing Machine, TAito, Spencer & Hill, Reece Low, Deorro, Stereo Doctor, Slayback, Nobody Moves, Drivepilot, Chuckie, Gregor Salto, Dubsidia, Drivepilot


Akik voltak de már nem csinálnak zenéket:


Pakito, Shana Vanguarde, MoonkeyBad,


szerintem ennyi elég xD

2014. febr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenceim Avicii és Martin Garrix:))
2014. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem avicii zenéi nem nagyon jönnek be, olyan mintha csak berakna egy számot és azt hallgatná semmi extrát nem kever bele. kedvenceim: overwerk, zomboy, datsik and excision, klaypex, xkore
2014. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Andrew Rayel-t senki nem ismeri? Bocs hogy most írtam.

Egyébként meg Armin van Buuren, Andrew Rayel a legjobbak szerintem.

2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
DEADMAU5
2014. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!