Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék normális (! c: )...

Szeretnék normális (! c: ) zenét készíteni. Alapvetően mit kell beszereznem hozzá? (folyt. )

Figyelt kérdés

normálisan szeretném, tehát gondolom hangszer, esetleg valahonnan ilyen 'zörejek', dob, ének (én), ilyenek..

jó, most nyilván nem olyanra gondolok, h "vegyél dobot, meg gitárt, meg egyéb hangszereket.)

mit ajánlotok? aki dubstepel, annak van ilyen hangrögzítője (? vagy hogy is van ez? :oo )



2014. jan. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális zenét akarsz készíteni, de egy kérdést nem tudsz normálisan feltenni bakker.

Ha leírod rendesen, hogy mit akarsz, akkor talán tudok segíteni.

2014. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek nekifutnék mégegyszer mert komolyan 3-szor elolvastan, de nem értem mi a kerdés. Talan valami olyasmi, hogy fel akarsz venni egy zenét. Ha jól ertem akkor vagy szerzel zenészt/eket vagy megoldod a garage band-el (a zenészvalternatív megoldasara keszult program), ha van zenész, vagy éneket akarsz felvenni, kell egy jó énekmikrofon, és a technikai háttér, de annyira nem megyek bele, mert lehet, hogy nek is ez a kerdés.
2014. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"jó, most nyilván nem olyanra gondolok, h "vegyél dobot, meg gitárt, meg egyéb hangszereket.)"


Ez mitől nyilvánvaló, hogy aki zenét akar, annak nincs szüksége hangszerekre? Vagy már vannak hangszereid, azért írtad így? Nem kötelező dob meg gitár, lehet zongora meg hegedű, de hárfa és vadászkürt is. Vegyél hangszert, tanulj meg játszani rajta, tanulj zenét, és írj, ha van ötleted. :)

2014. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fl studio b.sszátok meg!!!!!!!! Amúgy ilyen agyi képességekkel én inkább a hólapátolásnak futnék neki.... -_-
2014. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

najo, szal: énekelni tudok, zongorázni is, fuvolázni, nagyon komolyan tanulok zenét, miegymás.

a kérdésem az lenne h milyen technikai felszerelés szükséges? milyen márkát ajánlotok, stb.

ja meg az fl studiót hogy tanulhatom meg kezelni? egy párszor már kifogott rajtam :S

2014. jan. 20. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan hű de tényleg komolyan tanulsz zenét, akkor elvileg nem nagyon tudna kifogni rajtad.

Ha már két hangszeren játszol nem tudom mennyi újat mondok azzal, hogy csak úgy tanulhatsz meg fl stúdiót használni, ha nekiülsz, és sokat gyakorolsz. Nézz videókat a neten, olvass cikkeket blogokat, nemtom, hogy van könyv róla, de ha igen, akkor vedd meg. De a lényeg a gyakorlás. Ráadásul ha van "komoly" zenei háttered, akkor még könnyebb. Én speciel 0 zenei tudással vért izzadtam, de ma már van egy két relative hallgatható számom is

2014. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
márkának a behringert ajánlom, minőségi és megfizethető. Ha akarod, priátban segithetek az fl-lel kapcsolatban, van 3 éves tapasztalatom és egy kisebb kiadásom ;)
2014. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!