Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel rögzítsek zenét kazettára?

Mivel rögzítsek zenét kazettára?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, a mai világban milyen lehetőségek adódnak akár laptopon levő zene szabványos magnókazettán rögzítésére.

Először arra gondoltam, hogy veszek egy Tascam Portastudiohoz hasonló kazettás keverőpultot, és rákötöm a gépem, de kissé szkeptikus vagy a terv sikerét illetően. Ezek a régi használt audioelektronikai eszközök nem biztos , hogy megérik az árukat.

Kazettára rögzítő magnót se könnyebb kapni, diktafonról nem is beszélve.


Tehát, ha mondjuk én, indokolatlanul walkmannel akarok új zenéket hallgatni, hogyan rögzítsem azokat 60 vagy 90 perces kazettára? A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 3. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdés tartalmazza a választ.

Vagy beszerzel valahonnan egy lehetőleg jó minőségű magnót, vagy sehogy.

Magnő esetén célszerű valami háromfejes deckben gondolkozni, ott felvétel közben tudod hallgatni a szalagra már felvett anyagot (például ha valami gyűrődés lenne a szalagon, ami nem látszott, azonnal hallatszik)

2014. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vadászol dekket, nekem aiwa 280as van, olyat érdemes venni ahol előmágnesezést is lehet állítani...
2016. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!