Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet, hogy a 128kb/sec miatt...

Lehet, hogy a 128kb/sec miatt recsegnek a számok?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy sony mdr-ex37 fülhallgatót. Az elektronikus zene (Noisia, Skrillex stb.) mind 320kb/sec-ban van. A rockezene (Kiss, Godsmack stb.) is mind 320-ban van és jól szól de a 128kb/sec-os metallica számok gyakran berecsegnek a magas hangoknál.

2014. jan. 4. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglehet, bár nekem a 64 kbs sem recseg sosem.
2014. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KefirHun ***** válasza:
Simán lehet :).Nem is merem a fülhasogató márkát amit írtál úgy hogy nem tudom hogy azzal lehet-e a gond. Próbáld meg másik lejátszóval vagy nézd meg hogy nincs-e ellátva az EQUALIZER a lejátszódon.De kérem alássa az is lehet hogy túl hangosan hallgatod és azért torzít vagy ha van módodrá próbáld ki másik fülhallgatóval.Én még ilyet nem tapasztaltam amúgy hallótam már rossz felvételt de az mindene rossz volt :)
2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, leszedtem 320ban és tök tiszta :'D
2014. jan. 5. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lars nem fog megdicsérni, kérdező! :D
2014. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KefirHun ***** válasza:
Ugye a polcról ahol a lemezeidet tartod :)?Bár az inkább 1000Kb/s-es sac/kb :D...Na mind 1 legalább megoldódott :)
2014. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy onnan, honnan máshonnan? :D
2014. jan. 6. 06:15
 7/7 KefirHun ***** válasza:
Khm... nem is tudom :D
2014. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!