Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem konkrétan a hangminőség...

Nem konkrétan a hangminőség érdekel hanem a lateny tehát egy sima tök átalgos gépben lévő hangkártyával és asioval elérhető a minimális latency amit nem veszek észre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi neked az átlagos?
2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elérhető, szerintem ez nem hangkártya függő, inkább asio. PC-ben lévő hangkarival zúgni fog, de mint írtad nem érdekel. :-) Eleinte én is így kezdtem, Amplitube programmal és Asioval, de végül mégis beszereztem egy külső gitár hangkártyát, mert idegesített.

Amúgy nem értem minek kérdezed, nem kerül semmibe, hogy kipróbáld :-)

2014. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

átlagosnak számitó tehát olyan 100ezres


az már érdekel ha nagyon szar de elsősorban a latencyre vonatkozott a kérdés amúgy meg azért nem próbálom ki mert még nincs meg az e-gitárom akusztikussal meg nehéz lenne :)


egyébként meg csak azért kérdeztem hogy vegyek-e egy olcsóbb gitárt erősítővel vagy vegyek-e inkább egy drágábbat és egy ideig gépről használom

2014. jan. 8. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
2. voltam értettelek. Szerintem ne ettől tedd függővé, nyugodtan vegyél olyan gitárt amilyent szeretnél, fölösleges plusz kiadás első körben szart venni számítógéphez. Nem lesz olyan élvezetes, de nem gitár függő. Kezdeti próbálkozásnak jó, aztán ha lesz lóvé, veszel egy normális erősítőt. De így is érdemes felkészültnek lenni pc-re is, mert ha szeretnéd felvenni a játékodat, akkor meg az a kényelmesebb. Szóval előbb-utóbb szükséged lesz egy normális hangkártyára és erősítő programra. Továbbra is az a válaszom, hogy Asioval és amplitube-al minimálisra lehet állítani a latencyt.
2014. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja bocs, mégsem értettelek. :-D

Olcsóbbat kérdeztél erősítővel. :-) Pont fordítva írtam, de nem érdekes. Ha teheted, mindjárt jó gitárt vegyél, nem ezen múlik egyik sem.

2014. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok köszi
2014. jan. 8. 16:44
 7/7 anonim válasza:
Ami már nem zavaró az 10-12 ms és egy alaplapi (az összes fajta) 21 ms késéssel rendelkezik. Hangkártya nélkül büdös életbe nem fogod ezt minimalizálni 10 alá!!! Az új méreg drága thunderbolt-os hangkártyák 1 ms alá is eljut. Szóval alaplapival csak legozhatsz. Sajnos, de ez van.
2015. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!