Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszenek a 30 Seconds...

Hogy tetszenek a 30 Seconds To Mars legújabb számai?

Figyelt kérdés

Kiszivárogtak a 2009 decemberében megjelenő új albumon lévő számok. Melyik tetszik, melyik nem?

Furcsának találod az új elektronikusnak mondható hangzásvilágot? Rossznak? Tetszik? Illik egyáltalán az Echelon megszokott világához? A szöveg biztosan, továbbra is elgondolkodtató, művelt. Mit gondolsz?

(Személyes kedvencem Hurricane, bár Kanye-t nem szívlelem, és az ő részeit sem annyira.)


2009. nov. 30. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a night of the hunter a kings and queens a this is war és a strange land tetszik a legjobban a többi elég közepes.A hangzásvilág nem rossz,de nem ezt vártam.A beautiful lie albumot szerintem nem közelíti meg,de ettöl függetlenül egy érdekes és értékes album.
2009. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom <3
2010. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
segítenétek? hogy kell helyesen kiejteni a 30 second to marsot? leírnátok fonetikusan? köszi
2010. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak :

http://www.youtube.com/watch?v=lMdriRcLt-s

Nézd meg,az elején kimondja a csávó :)

2010. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és Seconds, nem Second, az gáz. Na.

Szörti Szeköndz Tu Marsz.

2010. márc. 22. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon imádom!
2011. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!